
A japánok már megint egy remek dolgot alkottak...
attti | 2007.03.10. 01:17:03ez uncsi,es gusztustalan
Fabogár már volt külön, most itt egy (fa)rakás másik fakocsi. :)

Egykezes húzódzkodás. Elég gyenge, én általában tizesével csinálom itthon. Ja, és csak 1 kisujjal... ;)))
Élien | 2007.03.06. 18:38:58Én meg a lóbőrt húzom csukott szemekkel.:)

Tünde meghozta életének egyik legroszabb, legkínosabb döntését...csakis a mi örömünkre...Broadway? LOL!
brigi_cica | 2007.03.08. 15:50:59na hagyuk az amerikaiakat olyan butàk mint a föld

Na ez egy igazi guruló izé, legalábbis nekem fogalmam sincs, hogy hívják (ha van egyáltalán neve)...
Laci | 2007.03.01. 22:35:25A benzintank és motor (vagy elektormotor akkumulátorral) az egy darab kerékre van szerelve. Bizony elég súlyos lehet, ha vontatni tud egy minimum 50 kg-os embert és ezt bizonyára üresedő tank mellett is tudja. (Elektromotor esetén ez nem számít). Parkolási gondja alig lehet a tulajnak, nagyvárosi forgalomban nem kell félnie dugótól. Kisebb helyen elfér mint egy kerékpár. Az nem kérdés mit mondanának a járókelők: "Nini UFO!". Az a kérdés: mit mondana egy rendőr, ha meglátna vele? Milyen besorolás alá esik? Kell-e rendszám, hajtási, biztonsági öv, bukósisak, stb. Vagy nem?

Sörnyitás helikopterrel (nem lett volna egyszerűbb a propellerrel? :)) Idióta japánok...

Így kell igazán jó promot készíteni. :) Lost promo Oscar stílusban! Go watch it! :D
Itt meg egy Heroes paródia Zeroes címmel, persze ez is a csatorna promója, nagyon ütős! (bárcsak a sorozat lenne ilyen jó, engem spec. nagyon idegesítenek a szereplők és a történet is nyögvenyelős, millió klisével, bár képregénybuzi gyerekeknek biztos bejön).
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)bungle | 2015.07.12. 11:41:39www.lik.com/news/newsarticle57/
A Phantom c. fotója 6,5M dollárért kelt el, ezzel világrekordot döntött (megdöntve a 4,3M dollárért megvásárol Rhein II árát: www.ize.hu/comments.php?post_id=19862). Ja, és még Peter Lik 2 másik képét is megvették potom 2,4M ill. 1.1M dodóért.

Michel Gondry az orrával rak ki egy rubik kockát. :D
Su | 2007.02.26. 19:50:22:D nagyon jó

Paranoidprojects - Dangle
( ööö....szerintem ez vicces, de egy kicsit izé is...)Gergely001 | 2007.02.25. 15:23:17:D









