
Ütős egy fegyver
pandemonius | 2008.02.27. 19:58:21Ez egy Pfeifer Zeliska .600 as fegyó. A jelenlegi legnagyobb űrméretű kézifegyver. Kicsit több spenótot kell hozzá enni és kevesebb hamburgert...:P
Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :DZéZoli | 2008.03.05. 09:42:56már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.bungle | 2011.04.29. 13:15:42Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek)
http://zoldter.hu/energia/20110427_masdar_nulla_co2_kibocsatasu_varos.aspx

iBand.
Hivatalos oldaluk.
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kgbandee1219 | 2008.03.01. 19:18:34Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :)
Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet zakózni rendesen. OO

sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
fux | 2008.02.29. 02:28:11aki kitalálta ezt a játékot oda kéne ültetni elé és addig nem kap semmit még meg nem csinálja az első 5 pályát

Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :Dbandee1219 | 2008.02.29. 07:48:55A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/works/Star-Nurses.jpg :) ], de a legtöbb elég gáz. -_-

Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még
primitíegyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...bandee1219 | 2008.02.28. 09:13:51Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tovább él, aki 20 évig lóg egyfolytában fejjel lefelé, az meg 200 évig él stb., stb. Az ilyen tényekre érdemes odafigyelni, az állítólag csak a hülyék megtévesztésére van mindíg előtte, nehogynár ők is tovább éljenek, ugye! -_-

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az okapi, ami egy zebrafiú és egy zsiráflány átdorbézolt éjszakájának gyümölcse... ;)))
Smithy | 2008.02.29. 15:31:33Vakond+zsiráf?:P
fúrótorony...régi vicc de jó:):)

Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)A vetítés időpontja február 27. (szerda).
Balpar | 2008.02.27. 17:23:08Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok:
limpbizkiteminem@freemail.hu









