
Aztán Jenő vagy-e?
TeamCo. | 2009.06.04. 10:12:0427év alatt csak ennyit tudott összehozni? én legalább vagy 30 dologgal többet kiraktam volna. az egyik a matisz nagypapa lett volna a NEM MÁÁÁTÉÉÉ de nem is Jenő felirattal.
Nem rossz kütyü.
Szunyog | 2009.06.04. 21:13:54Jó kérdés... Talán újra töltöd? :)

26 emeletet zuhant a Lucky nevű macs. Maradt még 8 élete. ;)
teccikerteni | 2009.06.02. 21:33:03az büdös macska, nem döglött macska:P

Jó estét Ibolya néni! Csak kiugrottam egy cigire... :)
Nusihusi | 2009.06.04. 00:48:47És majd másnap arra ébred, hogy fekszik akertben és 1 csomóan bámulják:)

Egy francia-olasz "hibrid" kenyeres furgon - és ez nem kacsa! :)
AVIREX | 2009.06.01. 20:37:43kb. az,ami az én kb. 1 héttel ezelőtti postommal..

Üzenj velük, ha személyesen nem mersz...
cartmendi | 2009.06.03. 15:03:54Ez a legnagyobb találmány az "IT" feltalálása óta:)

Ez egy szlengszótár. Amikor még nem tudtam, mi az, hogy pö*sköszörű akkor itt leltem a megoldásra.
bungle | 2011.03.04. 20:48:47:DDD
Ez meg a szupermenőzés. ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/33451_kep

Gondolom nem nehéz kitalálni, mi fog történni... ;)
Luperator | 2009.06.02. 23:35:25Átvehetnék a bankok lakásfelújítási reklámnak.:)

Próbálj meg nem röhögni! :D
Powaflips | 2009.05.31. 14:24:41loáál

Nagyon sok szeretettel küldeném minden kedves* (köh... köh-köh... khm...) IZÉlőnek, akik ma ünneplik a születés-, vagy a névnapjukat.
És természetesen mindenkinek aki szereti...
*: Igazából utállak titeket, de ezt ennyire konkrétan nem akartam leírni. :)Bubba | 2009.05.29. 08:51:04Azaz igazság, hogy szerintem fel kellene terjeszteni az ENSZ-hez mint tömegpusztító fegyvert!
Alternatív alkalmazásként el tudnám képzelni mint tömegoszlató fegyver az elavult vízágyúk helyett!









