
Ne okozz csalódást a gólyának!
Egy nagyon rendben levő reklám - legalábbis szerintem.bungle | 2009.02.22. 11:02:44Sőt már most. Köszi a linket! :)
Az óriás kislány felkelt egyik reggel, lezuhanyozott a szultán elefántja segítségével és elment játszani a parkba! :)
Bakeyoo | 2008.02.29. 17:17:23Művészet. Nem hinném, hogy dolog lényege az lenne, hogy a "bábu" feje hogy van összerakva.
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...Ravennë | 2013.05.02. 00:29:05Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D
Gondolom minden egyes szavát és mondanivalóját értettem.
http://www.youtube.com/watch?v=QPJyKrYnpqI

Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
Perenna | 2008.03.03. 11:44:27A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te állaítod úgy neveled ahogy te gondold!

Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
tian | 2008.02.28. 01:05:07Ez van :) Majd legközelebb igyekszem, mert az a 13-as semmiképp nem tetszik:))

Üveg vodka egy húzásra...
zodiac | 2009.03.13. 09:53:21"Megfigyelhetjük, hogy a Szomszédok világában az alkohol más szabályok szerint, egészen különleges sebességgel szívódik fel." :D
Áááááá, az meg a Géza a Barátok Köztből? XD Nem is tudtam, hogy a Szomszédokban szerepelt.

Most úgyis bevonják az 1 és 2 forintosokat, szóval szedjétek össze és lehet ügyeskedni... :)
ibor90 | 2008.03.07. 09:42:42Na hát én próbálkoztam. Nem volt sok 1, 2 Ft-osom, de ami volt azt beleraktam, van benne egy két 10-es 20-as 50-es is.
http://img20.imageshack.us/my.php?image=egyketko4.jpg

A kislány államokat énekel. XD Szerintem aranyos.
bubuss | 2008.07.05. 08:56:38ajj de anyira ééédes:))))

Gregory Pike és kis barátai
Cukor | 2008.02.27. 19:19:04A brémai muzsikusok elköltöztek Amerikába. :)

Te hogy védekeznél hasonló esetben egy gépi autómosóban? :D
bandee1219 | 2008.03.09. 13:45:39Rákönyökölhetett a gombra, de én inkáb azt furcsáltam, hogy utána bementek. Ilyenkor jobb észrevétlenül lelépni, hamar elterjed, a dolgozók legközelebb már röhögve fogadnak.









