
„Anya, leugrok bevásárolni...”

Őrült mutatvány - csak erős idegzetűeknek!
adamka934 | 2012.08.26. 00:02:22na és mit csináltak volna ha a csaj nem ér át időben :D hogy állnak meg de az is lehet h ügyesen össze van vágva, sajnos a mai világban nem lehet hinni a szemünknek :(

Ne nézzétek meg gyerekekkel a Disney új, Timothy Green különleges élete c. „feelgood” filmjét... ;)
Nusihusi | 2012.08.21. 22:44:58Mért kell így hisztizni:(

Ha kérditek idehaza: na nilyen volt ruszkiba? Hahaha! :D
Nusihusi | 2012.08.19. 23:30:43A WC-s azért durva, de egyiknél se lennék ott:(:)

Aurora Jungle-Juice - íme a „sarki fény koktél” receptje
kiisb | 2012.08.24. 09:46:44Melyik TESCO-ban? Várjál, segítek:
http://lmgtfy.com/?q=roses+mojito+passion
3. találat
http://lmgtfy.com/?q=Pink-Lemonade+Concentrate
szintén 3. találat
Igaz, hogy nem TESCO, de meg tudod rendelni tőlük, és mehet a paaaaaa-rííííííííííí.

A hónap reklámja! :D

Photoplayer - rezesbanda egy dobozban ;)
Szancso | 2012.08.17. 19:27:12Bentley-verkli. ;)

Szűzgél: csak bekeni és újra szűk lesz
7sleeper | 2012.08.21. 20:42:59nyóckereslet az lenne rá

Szél akrobatika :)
HoPpY | 2012.08.16. 17:05:18Imádom amikor össze-vissza váltogatják a kamerákat.. Na mind1 jól nyomják!

Segglyuk tetkó
Korábbi post egy „fekete lyukról”. :D










elásni? 'öngyilkos akart lenni; mikor nem sikerült neki hátbaszúrással - leugrott..'
(a kínai nő aki kidobta az ablakon a sógornője négyéves gyerekét, aztán ugrani akart - de_megmentették..)