Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :Dmelynda85 | 2008.10.02. 07:26:54Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer available due to a copyright claim by Magyar RTL Televízió Zrt." de bezzeg az rtl honlapján sincs. pedig olyan jó vólt :((
Már a Ferrarikat is hamisítják.
Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.brandboy | 2008.03.07. 12:00:53Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)

Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...CRaPtRaSH | 2008.03.05. 15:14:36ki mit lát a dolgokban ;]
nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt

No, akkor vissza az egész... :)
Schabee | 2008.03.04. 19:03:56hát ez nagyon nagy

Egy "kis" tervezőmunka, programozás, néhány óra, és kész is robot.
Rolee | 2008.03.03. 18:32:32hát ez kegyetlen :D nekem teccik :D

Cici hopp, cici hopp, máris egyet elkapott. ;)
doncamillo | 2008.03.03. 23:55:24azért jobb lenne ha a fejem lenne ott a labda helyett ;D
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)doncamillo | 2008.03.03. 23:25:48ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD

Egy csokor nemnormális.
Quaker | 2008.03.03. 17:23:47Ez azért kib*szott állatkiínzás, ha csak így céltalanul mókázik és keménykedik. Persze ha a szerencsétlen állat leharapja az idióta fejét akkor egyből kinyírják. (Láttam ilyet ahol egy oroszlán elkapott egy gondozót). És akkor az ember az intelligens.

Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
Savitra | 2008.03.01. 20:50:42Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D

Egy igazán ütős fegyver a Doomban. :)
bandee1219 | 2008.03.07. 16:03:45Erre nem tudom, mit lehetne válaszolni. A 2 nyilván újabb, esetleg hibákat javítottak benne ki, de lehet bejöttek olyan dolgok, amik esetleg valakinek nem tetszenek. De fogalmam sincs, nem csak ezeket, a konkrét letöltéseket nem próbáltam, hanem magukat a játékokat sem. Tehát újra cak azt tudom mondani, hogy a próba rátok vár! Az egész 22 és 34 MB, nem nagy só letölteni és megnézni.
Jó szórakozást! :)









