
A kínaiak legnagyobb felfedezése a papír óta: hogyan válasszuk szét a tojás „belső alkatrészeit” jól?
Persze csak ha nincs egy ilyen eszközünk. ;)
Mit szóltok az új Toyota reklámhoz, ill. a videóban látható modellhez? ;)
Bogi22 | 2012.08.27. 20:29:05Aha :D jól van .

Mekkora sláger lesz ez az ütős kis videoklip... ppfffff!
Timike | 2012.08.25. 21:07:25....Viszont a mélynyomónak iszonyat jó hangja van tőle :D

Vitorlás kabrió ;)
DrAlibi | 2012.08.24. 17:45:16Pimp my ride al kaida verzió csak ez már az átalakítás után :D

Rafael László, az antifaszista párt antifaszista képviselője
7sleeper | 2012.08.28. 23:57:30"A Blikk névtelen informátorára hivatkozva azt írta, két hónappal ezelőtt magyar rendőrök utaztak Marbellába Magyar miatt, de nem találtak a nyomára."
Torrente 2 - A M(agy)arbella küldetés
Luis Alberto, cigányhangja Magyar Róbert
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dPtAE31VKvA#t=5182s
:-D

Ügyifogyi rabolni indult...
.::JunKieEQ::. | 2012.08.25. 00:57:58Unalmas vagy....
Négy különböző személy is felvételt készített arról az ismeretlen eredetű, repülő tárgyról, mely a németországi Achalm kastély felett lebegett.Sanci78 | 2012.09.02. 18:09:36Mindenkinek csak valami őskövület VHS akadt a kezébe éppen, amikor megjelent ez a jeti a levegőben?

„Apa már megint a rossz tablettákat vette be...”
Porcelanbaba | 2012.08.25. 20:44:20Kissrác: "Én nem hozzá tartozom sálálá."

Aerofex - lebegő robogó
loloppo | 2012.08.22. 21:29:39Remelem ez soha nem fog elterjedni.

„Meg kell mondjam, Scott, elég bénák a firkálmányaid. Delfincsajokat nem szoktál esetleg rajzolni?”
balazssss | 2012.08.23. 00:44:37Egy tökéletesen ideillő korábbi poszt:
http://ize.hu/comments.php?post_id=21704
Korunk népbetegsége: a Függőleges Videókészítő Szindróma (VVS)










www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E3aRvxiaKW0#at=44