
Mi van, most ez az új őrület esküvőkon? :)
Ebből a Jackson dologból esküvői hagyomány lesz, látom :)
Nagyon helyes, kb. egy perctől érdemes nézni, hihetetlen aranyosak :)bungle | 2007.12.03. 10:30:50http://www.youtube.com/watch?v=WuHD5Q6VwX8
Nem érsz rá a piros lámpára várni? Váltsd át a közlekedési lámpákat egy univerzális távirányítóval! :)
Vajon ilyen tényleg létezik?Su | 2007.04.02. 11:33:38máshol sem infrás

És egyébként is! :D
tian | 2007.04.03. 22:34:25kiskoromban nekem is volt ilyenem!!!LOL

Lám lehet egy opera-kórust is élvezetesen előadni
mtzolee | 2007.03.30. 16:15:40pontosan? qu**kasok!:))))

Ha egy gyerek repülőn születik meg, mi lesz beírva születési helyének és mi lesz az állampolgársága? :)
ZomBeeZ | 2007.08.10. 09:52:42Marty McFly :)

Érdekes dolgokat lehet találni néha a Googlemap-en. Pl. egy óriás wc ülőkét Floridában... :D
Tóth József | 2007.04.04. 20:49:26Én is arra gondolok, de nem szégyellem magam.:)))))))
tripadvisor.com, ahol az utazók megírhatják pozitív és negatív véleményüket egy adott országról, városról, szállodáról, vagy akár múzeumokról és más turistalátványosságokról, de például komplett utazási csomagokat, repülőjáratokat, sőt még térképeket is értékelhetnek.metaljesus | 2007.03.29. 10:00:41legtöbben

Kína egy 20 km-es sárkányt tervez turistalátványosságnak
bandee1219 | 2007.10.11. 13:41:31Mondjuk ha most építessz egy ilyet, az azért nem olyan csalogató, mint ha 500+ éves lenne és hogy el sem készülhetet, az meg LOL.

Na ez aztán igazán egy izés ház!
nyehőce | 2007.07.06. 22:48:17http://www.travelogues.net/Vietnam_vanilla/index_js.htm?page=photos_hang_nga.htm

Na erre kérnék egy magyarázatot... :)
Luflee | 2007.03.28. 22:11:13Aszittem biopon kell. a pécsi ildikó azt mondja a reklámban. Illetve van még a vanish, nem? :) Egyébként nincs fehér szőnyegem, meg még sosem öntöttem le magam borral, úgyhogy majd akkor izgulok, ha ez megtörtént. De azért köszönöm a tippet :)









