
Ez az egyetlen nap, amikor a férfiak elismerik, hogy néha szoktak hibázni... ;)
És azt is elismerik még ezen a napon, hogy a nők tökéletesek. :)
Isten éltessen minden kedves hölgyet a mai napon! :)Schabee | 2008.03.09. 23:26:36váááá ez nagy
Egy kis elő-nőnapi csokor... Csajok, élvezkedjetek a látványban, forró srácok rázzák nektek! :D
Egyúttal megkérnék minden kedves Izélőt, hogy ne fogják magukat vissza és küldjenek a lányoknak, asszonyoknak valami szépet, holnap kivételesen még a pasizés posztok is kikerülnek. ;)[conejillo] | 2008.03.08. 07:44:02életem legszebb nőnapja^^

A fények elhalványulnak, diszkrét liftzene szól, én pedig ünnepélyes keretek közepete kihirdetem a mangattack.huval közös játék végeredményét és ezzel egy ütemben a nyerteseket is értesítjük.
A helyes válaszok:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon? Nyári srácok
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack? 1
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack? 4
Akik a vastag betűvel szedett válaszokat küldték el mailben, azok most reménykedhetnek, hogy ők lesznek a nyertesek. Őket viszont nem fogom tudni ide kiírni a polgári nevük védelme érdekében. Ha gondolják, majd itt kommentben jelentkeznek és elmesélik milyen a nyeremény.zindel | 2008.04.04. 18:57:39Én elvileg nyertem, és már nagyon szeretnék beszámolni róla,hogy milyen a nyeremény, de sajnos még nem jött meg:(
Már nagyon izgulok :D
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).bungle | 2008.11.09. 11:12:30Spion0025, ez már volt!

The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran lerendezik egymással a problémájukat. :D
bungle | 2008.06.02. 11:32:59Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)

Lenin élt, él, élni fog - és reggel utazott egyet feldarabkázva a Dunán.
markoZ | 2008.03.06. 17:42:02Ezt az Északi Összekötő-nél, a pesti oldalon láttam kb. 2-3 napja x)
Nem értettük, hogy ez mi? xD Mondom ezt tui csak elnéztem...
Aztán haver elkezdi unott hangon: Nézd ott egy Lenin szobor...

Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).Zorro | 2008.03.06. 09:51:43Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már igencsak kapaszkodni kell a kormányba. XD De koporsónak azért jó.

Egy szék az anyósnak - hátha érti a célzást.
r3clbull | 2008.03.05. 23:57:31sztem meg anyósnak drága :PP

Dolga végezetlen.
Úgy látszik, macskáknál ez valami perverzió: másik videó + még egy. :)NuttySomeone | 2008.03.05. 21:57:48:)) hat majd veszi a macsekot es azzal..ahh csakvicc..morbid vicc:P

Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
r3clbull | 2008.03.05. 23:55:45szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))









