
Mielőtt a képre kattintanál: szerinted mit csinált a drága?
kszaten | 2009.01.24. 12:20:29szerintem villával megbökte magád a kis csávó ............. szegény :(
A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...Purple | 2008.03.14. 13:58:00pfff

Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.
(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).rubigo | 2010.03.12. 11:56:05Ez is egy igényesen kidolgozott kisfilm..
A számokon meg vitatkozzon, aki akar még...
http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0

Ne okozz csalódást a gólyának!
Egy nagyon rendben levő reklám - legalábbis szerintem.bungle | 2009.02.22. 11:02:44Sőt már most. Köszi a linket! :)

A kislány államokat énekel. XD Szerintem aranyos.
bubuss | 2008.07.05. 08:56:38ajj de anyira ééédes:))))

Szerinted leteszi?

Szerintem jobb, mint a Mentos+cola. :)
gyula400 | 2008.02.20. 12:23:48Aha karbit bambis üvegbe vagy alu kulacsba még halászni is jó volt.

Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.
A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.
A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)bandee1219 | 2008.02.19. 21:04:33Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a magas sípolásra gondolok) Azért ekkora semmiért elkérni annyi pénzt... De jó üzlet.

Nem tudom mi volt az eredeti elképzelés, de szerintem nem így gondolta...
nkmedve | 2008.02.13. 14:28:35Elverzett annak mindene, olaj, huto, ebbol se lesz megeccer normalis auto. Dehat ha van penz ujra akkor ugyis minek.

Repül a Suzuki, ki tudja hol áll meg...
(szerintem ezek vitaminos sört ittak, azéé ilyenek :) )ensium | 2008.02.12. 16:12:41Ez a hóli fakin shit kicsit blair witches volt.. Ott se tudta abbahagyni a csaj ugyanolyan hangnembeni sikoltozást.. (vagy, hogymondjam..)









