
Egloo - akár egy 20 négyzetméteres szoba fűtésére is alkalmas a dupla kerámia kupolából készült kis „öko-hősugárzó„
ivivan | 2015.12.29. 10:05:52Még egyszer megnéztem a videót és rájöttem, hogy abszolút igazat mond. Azt állítja, hogy a szoba hőmérsékletét 2-3 fokkal emeli meg. Ez teljesen reálisnak tűnik, ha megfelelő a szoba hőszigetelése. Persze ez azt jelenti, hogyha kint -20 fok van, akkor bent -17 lesz a legjobb esetben, ami nem éppen a kívánt hatás :-)
Idén karácsonykor Gazdagrétre is eljutott végre a Reszkessetek betörők, amit a Szomszédok szereplői értékeltek is!

Csodás magyar fotó az év legjobbjai közt a National Geographicnál
bungle | 2016.03.07. 12:10:12lilaflexninja küldte:
URL: http://www.thisiscolossal.com/2016/02/budapest-fishing-village/
Szöveg: "Egyed Viktor képei a Sződligeti horgászizékről"
Itt is:
http://budapest.24.hu/2016/02/26/magyar-hobbifotos-kepein-porog-a-fel-internet/
https://www.behance.net/EViktor
(szerintem a fenti fotó azért jobb, Viktor képei nekem elég középszerűek)

Szőke nő és a sorompó
hawkeye | 2015.12.25. 09:47:08
Műszőke, műmellek, böhömautó,...stb. Nekik kötelezően elő van írva az ilyen közlekedés....

Így szórakoznak a japcsik ;)
közlegény | 2015.12.21. 15:52:26a kokakóla résztulajdonosként mögöttük áll

Zsamó ;)
Nusihusi | 2015.12.21. 00:29:59Érzi a ritmust:)

Kuss! Én így szoktam leszállni!
Szobabicikli | 2015.12.15. 12:07:36Hát igen, erről ez jut eszembe :D
https://www.youtube.com/watch?v=akLC_JMjpjA

24 óra alatt főellenség lett a magyaroknak beszóló belga miniszterből, aki sosem szólt be a magyaroknak
lilaflexninja | 2015.12.04. 07:38:45Nézd. 900.000 (amúgy 900 000) ember lehet balfasz, ezt látjuk eleve négyévente is. Szóval nem olyan sok ez a szám, ennél nagyobb sutyerák réteg van nálunk. Én pl. nap mint nap látom a vonaton szerintem mind a 900 ezret. Persze nyilván bekövetik tibi atyát olyanok is, akik nem két foggal szotyiznak a vonaton, miközben minden zsebükben egy száz forintos dobozos sör fityeg, de az biztos, hogy tibi atya imidzse olyan mint, a horrorra akadva filmek, vagy az irigymirigy műsorok. A nagy átlagnak tetszik, van aki halálra röhögi magát rajta, és van aki egy óra után sem mosolygott el egyszer sem. Azon lehetne vitatkozni, hogy ki az értelmesebb, de felesleges. Lehet attól még valaki jó ember, ha utálja, akkor is ha szereti, de az vitathatatlan, hogy tibi atya is képvisel egy szintet, és az mondjuk nem a legmagasabb.
Tibi atya szerintem nem marketing. Tibi atyát valaki elindította, tán még nem is az, aki most vezeti a fészbuk oldalt, mert már előtte szálltak tibi atya mondások, de valaki ráérzett az tény. Messze túlhaladta már azt, hogy görbe tükör lenne, sokkal inkább egy adott ízlést szolgál ki. Görbe tükör akkor lenne, ha mondjuk Ravenne röhögne rajta, míg a 900 000 ember meg azt mondaná, hogy mifaszvanmá, mit ugat ez a tibiatya?
Valaki írta justin biebert, én mondjuk közelebb jönnék. Kisgrófót is szeretik. Na azok se mind művszéettörténészek. Van ez így, hogy adott szintű emberek adott szintet szeretnek.

Egyetlen ujjal megmozdítható ez a 900 kilós szobor
wtf | 2015.12.01. 14:18:37Magyarországon már hazáig rugdosta volna valamelyik jó képességű...

Emmegmi??? (Csak erős gyomrúak kattintsanak!)
T1B3R1U5 | 2015.11.29. 19:07:22"vagy leharapni bárki fejét is" -- ??? Te vagy a nap Trollja! ;) (főleg azok után, hogy...)









