
Tudod mit kell vinned ha a SOTE I. számú női klinikájára készülsz műtétre befeküdni?
Segítünk! Katt után a lista, amit a betegeknek osztogatnak a kórházban.
Íme a japán nyulak szigete
A II. VH-ban titkos vegyifegyver kísérleteket végeztek a szigeten, de a szövetséges erők egy rajtaütés során elpusztították az épületeket és a katonai erőt. Azóta a szigetet csak nyuszik lakják, akik egy elmélet szerint a tesztalanyok leszármazottai.Erunder | 2017.05.03. 13:52:02Kerestem is, de egy olyan posztra vadásztam, amiben a magyarázat is szerepel.

A Heineken sokkal ügyesebben hozza össze az embereket a reklámjában, mint a Pepsi

Na ezért nem szabad álmosan vezetni!
rockerviktor | 2017.05.01. 18:53:52Te aztán ritka nagy barom vagy.
Nyilván halál nyugodtan kerülik ki az autósok egy 150-200 km különbséggel saját sávjában szembe jövő 10 tonnás kamiont...
Idióta...

A nyári fesztiválok sztárja lehet a beépített sörnyitós fürdőgatya
VanZant | 2017.04.27. 21:48:41https://coedmagazine.files.wordpress.com/2014/08/opening-a-beer-without-a-bottle-opener-gifs-2.gif?w=336&h=270
Még a barátnőm is könnyebben nyitja ki ;)

Ez a csoportkép sosem fog elkészülni

Ezt én se nagyon bírtam volna ki röhögés nélkül a tárgyaláson
szemantikus | 2017.04.18. 08:46:13Had idézzek egy klasszikust: "A statuálás a lényeg".

Van szabad hat és fél perced?
Akkor nézd végig hogyan dől el a világ leghosszabb dominó sora!Parafadugó | 2017.04.11. 22:26:51Én még most is megnéznék egy ilyen Domino Day-t ha lenne :)

Ezt nem gondolta végig a Pepsi!
Jaca | 2017.04.07. 12:07:38Mivel lőtt mellé a PEPSI? Megcsinálta az év reklámját. Ja, az nem ez a pár perces videó, hanem az, hogy mindenki a pepsiről beszél. Azt sem tartom kizártnak, hogy az ő emberük kötött bele a reklámba, szándékosan.

Így néz majd ki egy szoba a sörhotelben, amit a BrewDog fog építeni










Több helyen ezt a listát az intézmény dolgozói adják a betegnek.
De a borítékot hiányolom a listáról :)