
Biztos csak azért csinálta ilyenre, hogy ne jöjjön olyan sűrűn az anyósa... ;)
bandee1219 | 2009.06.14. 08:49:25én úgy láttam, csak ez az egy (fél), bár csak beletekergettem
A brazilok ilyen kedves, barátságos népség, még a bankrablóknak is segítenek. :D
qwertyuiop | 2009.06.10. 17:48:37Egységben az erő :)

Ilyen jó pasi lenne Daniel Craig, hogy jégkrém készül belőle? Csajok?
És srácok, ti kit nyalnátok? ;)csicsilla | 2009.06.06. 17:00:52nekem tökéletesen megfelel Daniel ...van benne valami hidegség(a fagyin kivül) ami grrrr felborzolja a kedvem... imádom őt. amugy meg Ivanhoo akkora állat vagy :D a dzsexonos duma :'D

Nálunk is elkelne egy ilyen műsor... ;)
Frankie | 2009.05.17. 17:26:56Kár, h nem én vezettem a műsort :D Ők nem szeretik a kara-mellt. najó ez gyenge volt :D

Ilyen az, ha valakinek a rock'n'roll a vérében van - JÓL! :)
E.Dé.i.eN.A | 2009.05.16. 14:44:52gyááááááj hatttalmas nagyon jó!!!!!!!!! zabálnivaló a kissrác, imádom...... :D

Tesztelni nagyon fontos minden terméket. Ha valaki tud tesztelői állást ilyen helyen, azonnal szóljon! :D
tentacle | 2009.05.15. 03:31:31Én tudok ilyen állást: nőgyógyász, meg emlőrák-szűrő szakember. :P

Korábban már próbálkoztak itt is ilyennel... kis takony nem tanult belőle?
sjani | 2009.05.25. 07:28:39Nemnormális

Egy kis szamárkodás a kosárlabdapályán.
(Azért az állatvédők már nem ilyen mókásan fogják fel a dolgot.)Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:00:53Pff...na, akkor már ilyet is láttam.

Nem tudom, vannak-e még Budapesten lopós autók, de tuti nem ilyen gyorsak! :D
Cableguy | 2009.05.05. 22:00:28ha egyszer tilos ott parkolni akkor miért kisérti a sorsát? megérdemli. nem tudjuk az előzményt ha már megböntették vagy figyelmeztették és ennek ellenére nem ment el? ki tudja. miért nem szált be h az övé? ha benne van akkor már nem szállíthatta volna el. ez kéne ide a sok mercit dömöst audit elszállítani. bár a mi közterületeseink csak ladát trabonatot skodát suzukit szállitanának el.
a vontató szerkezetet megálláskor engedte el. az hogy nálunk mit szabad vagy mit nem nem az nem érdekes egy brit vagy más "balra tarts" államban

Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Ilyen értelmesek a mai fiatalok... :S
winben | 2009.05.11. 00:17:19áhh, ez most komoly, vagy csak hallucináltam??? :o









