
Jeges rémségek Oroszországból
Cigánytábor felszámolása francia módra. Az angliai Dale Farm területéről 10 évig tartó jogi huzavona után sikerült kitelepíteni a romákat, a franciák ennyi hét alatt romboltak le 6 tábort. 300 eurót adnak minden felnőtt romának + 100 eurót gyerekenként az utazási költségeken felül, csak húzzanak el az országból. Az angolok tartanak attól, hogy hozzájuk mennek...komcsi | 2012.12.11. 13:41:30http://kuruc.info/r/4/105215/
A franciák nem utaztatják tovább közpénzen a megélhetési kitoloncolásból élő cigányokat

50 Cent kiakadt a Negrón. Biztos világított a szájában... ;)

Tim Tadder (korábban már szerepelt itt) „vízparókái”

Rossz környékre tévedtél, kis k*cs*g! :D
gnyul | 2012.08.28. 21:51:53Nekem rögtön ez jutott eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=U9pld7Lrp-o

Mennyire vagy gazdag? Kattints és megtudod!
bungle | 2012.08.29. 21:47:10Magyar cikk link.
"A magyar átlagfizetéssel (bruttó 219 ezer forint) és 278 forintos euróárfolyammal számolva az átlag hazánkfia a 774 640 351. helyre tudja magát pozícionálni. Ezzel bekerül a Föld lakosságának leggazdagabb 13 százaléka közé. Ha már az aktuális minimálbért (bruttó 93 ezer forint) vesszük alapul, akkor is még mindig benn vagyunk a leggazdagabb 15 százalékban. Ez ugyanakkor éves szinten mindössze 4 ezer eurót (kb. 1 millió 110 ezer forint) jelent, így ennek tükrében már érdemes azon elgondolkodnunk, hogy ez az összeg mit is jelent valójában a hazai megélhetési költségeket is számba véve.
Érdemes ugyanakkor megjegyezni, hogy a program a Föld összes lakóját figyelembe veszi, vagyis a legelmaradottabb térségekben lakókat is. Bolygónkon 2008-ban a Világbank adatai szerint csak a fejlődő világban 1 milliárd 345 millió olyan ember élt, aki napi 1,25 dollárnál kevesebb pénzből volt kénytelen túlélni."

Na ijen stiles fürészeket adok féláron!!!4444
Sanci78 | 2012.09.02. 17:57:564 év? Nálam letöltheti háziőrizetben. Adok neki fát meg fejszét is, ha darabolni támad kedve. :)

Tezsvírejim gyereket ke szüni!!! töb segijj!!!444 ingyen buszolás!!44 Ezé hasznos!!!!444
McRommel | 2012.08.30. 11:20:22Vendel, tudod mi a különbség a CIGÁNYGYEREK és a BORSÓ közt????
A borsót nem lehet vasvillával begórni a kazánba!négynégynégy

„Az a magyar, aki, ha eljön az idő, kinyír tíz rohadt liberálist”
balogh predator | 2012.09.12. 19:03:45Jól van, mi dűlőre úgy sem jutunk....

:)










http://kasiaduzy.files.wordpress.com/2011/07/heineken-icecream.png