
Ruby néha azt hiszi, hogy ő egy macska. :)
Sün13 | 2009.11.04. 19:29:40LOL!
Egy nem túl gyengéd ölelés Cristiane "Cyborg" Santos-tól.
joovan | 2009.06.22. 09:02:14Mekkora egy ocsmányság... tuti leszbi
Aranyautomata - vékony lemez, rudacska és érme formájában ad aranyat. Az 1 grammos lemez 30 euróba (~8.400 Ft), a 10 grammos rudacska 245 euróba (~68.500 Ft) kerül.Powaflips | 2009.06.21. 14:10:30látszik hogy az ötlet atyja nem itt él

Interaktív pszichedelikus kaleidoszkóp - órákig el tudnám nézni! ;)
Nusihusi | 2009.06.22. 04:22:21Jól néz ki:)

Agresszor utcai harcos találkozik a házi kedvenccel. :D
Házi jószág is tud agresszor lenni kisebb kutyákkal, ha nem szólnak rá. Nekem egyszer meg kellett fognom a barátnőmét és bezárni egy másik szobába, mert haverom kiskutyáját simán betámadta.
Vízágy a malacoknak. Reméljük hamarosan EU-konform lesz és minden gazdának be kell szereznie párat! ;)
papaluige | 2009.06.17. 20:53:36dejóóó! 2 perccel kevesebbet kell forgatni a grillsütőn! :D

Helpful Bus (egy kis Bang Bus paródia, ha valakinek nem esne le). ;)
(Többek közt Bree Olson szereplésével :))izébigyó | 2009.06.18. 22:03:22"Hoover". Találó művésznév egy pornósnak. :D

Hadd ajánljam kedves barátom, Geri képeit. Nem szétfikázni! :D
Nusihusi | 2009.06.22. 05:38:40Jó képek, főleg a postkép:)

Oroszország kemény hely, és Putyin se gyenge. :)
A minap egy kisvárosi gyár dolgozói sztrájkba kezdtek, mert Oleg Gyeripaszka, az ország egyik legbefolyásosabb oligarchája nem fizetett nekik hónapok óta. A nép az utcára vonult, aminek következtében kialakult egy laza 400 kilométeres dugó.
Ez már nem tetszett Putyinnak, úgyhogy odavitette magát a helikopterével és ad-hoc jelleggel összehívott egy válság tanácsot. Nem spirázták túl dolgot, mint egyes más országokban, mint például itthon. Putyin mondta neki, hogy szégyellje el magát, amiért nem tudja kifizetni az emberek bérét. Oleg ezt meg is tette. Aztán odahívta magához, hogy írja alá a szerződést amiben garantálja, hogy még aznap kifizeti a, forintba átszámolva cirka 250 milliót az őrjöngő tömegnek.
Én nem tudok oroszul de nagyjából ezt mondhatja úgy 1:15 től:
"Gyere ide no... itt írd alá... ott... szégyelld magad! ....és add vissza a tollat...." :D
Aki tud oroszul az leírhatná a kommentekhez, hogy valójában mond.cojone | 2009.06.18. 01:45:59Én úgy értettem, hogy először nagyon kiakad, többször emlegeti, hogy " a törvény megszegése" az ilyen tett és ilyet nem lehet tenni.
Utána meglobogtatja a papírt és megkérdezi, hogy "akkor aláírod-e, amit megbeszéltünk"? Igen, így rendben van , kérem vissza a tollat.
/ Régen tanultam már oroszul /

T-1000-es Nemo... :D (esetleg Nemo - Salvation ;))
Nusihusi | 2009.06.22. 05:47:46Szép a postkép:)









