
Van egy olyan érzésem, hogy ezek munka után nem együtt söröznek... :D

Utazás egyik olasz kisvárosból a másikba 145 km/h-val. :)
Menyet | 2008.03.13. 15:21:19Van ott egy kis szellő xD

Ötlet a javából! Fel se keljetek...
"Ágyban heverészéssel, egy webkamera segítségével keres pénzt egy fiatal holland. Yde Van Deutekom 21 nap alatt 1,2 millió forintnyi összeggel gyarapította bankbetétjét."NoViNa | 2008.03.22. 18:55:04az nem semmi :O hihetetlen mennyi értelmetlen dologgal lehet pénzt keresni :D bár nem azt mondom, hogy ez olyan nagy ötlet volt.. de ha bejött neki akkor grat.. csak egy kicsit irigylem :$

A képen egy hangszer látható. Japánból. Katt után meg a videók, hanggal!
macseke | 2008.03.12. 01:26:23Hallottam már igen jó industrial számot; nagyon király sötét hangulatot lehet varázsolni ebben a műfajban. Amolyan terminator-feelinget. Ez mondjuk majd' szétvitte a fejemet, de legalább eszembe jutott, hogy ilyen is van, majd keresek jobb számot. :)

One String Willy
mekszamnojz | 2008.03.11. 14:22:10nna en meg csak most tudtam megnezni....baromi jo!! amultam es bamultam. En is gitaroztam, ugyhogy van sejtesem a dolgorol milyen, foleg hianyzo hurokkal..de az hogy a hanglosat is igy eltalja pffff... hat emelem kalpagom :)

Egészen érdekes megközelítése a fizikának:
1. A vajas kenyér mindig a vajjal megkent oldalára esik le a földre. Azaz fejjel felfelé.
2. A macskák mindig a talpukra esnek. Azaz fejjel lefelé.
Ha ezt a két dolgot összekötjük, akkor egy komoly csatát indíthatunk a gravitáció ellen. Ha leejtjük ezt a szuper párost a levegőből, akkor elvileg sose fog leesni. Vagyis létrehoztuk a Antigravitácicót!Hasonló különleges elméleteket találhatsz az Uncyclopedia-n.
Ui: ez - nem utolsó sorban - macskás poszt is. :P
Egy vizuállat videó.
mekszamnojz | 2008.03.10. 21:48:15meee nem ertesz a lovakhoz :D ott ment el a belyeg hatasa ::PP

Eurovision '08 - Dustin a pulyka
És egy másik versenyző: Laka - Pokusajr3clbull | 2008.03.10. 21:35:09na basszus..hát ez zene vagy mi akar lenni? kit akarnak elijeszteni???

Lányok, ma nincs takarítás! Küldök mindenkihez egy takarítófiút! ;) Boldog nőnapot!
macska | 2008.03.10. 16:28:21Egy ilyen takarítófiú nekem is jó lenne a koliba.XD
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!nyuszicsibe | 2008.03.10. 17:10:31ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)










http://www.youtube.com/watch?v=t-dnhztjLdY