
Csikis szurikáta. :D
palinkaman | 2012.09.05. 13:42:39Én is ugyanígy fetrengtem, meg nevettem, mikor kicsi koromban szüleim csiklandoztak.
„Centrivel társalogni olyan volt, mint hörhajós-kiképzésen részt venni. Enyhén fájdalmas, de leginkább szórakoztató.”
Nusihusi | 2012.09.03. 23:03:34És majd utána jön a róka:)

Kattintás előtt tippelj, mi ez!
Redzsináld | 2012.09.14. 19:20:59Ó ez egy transformer, mint a 2 vagy 3ban az a golyókból összeálló sáskára emlékeztető lapos álca:D

Valaki lemaradt Seheremetyevói járatról ;)
Opra | 2012.09.03. 10:19:47Bőrönd dobálás közben szakajtotta le a szerszámát az egyik reptéri alkalamazottnak a gépezet, nem?

Restaurálj te is! :-)))

A világon mindenki mindenkivel rokonságban áll?
Nope | 2012.09.02. 12:46:22Bullshit az egész ... ha _egy_ személyre (egyedre) akarod visszavezetni az egész emberiséget, nyugodtan visszamehetsz az első egysejtű fehérjéig 3,5 milliárd évvel ezelőttre, mert onnantól kezdve hogy megjelentek a fajok, több (száz/ezer/millió/milliárd) különálló egyed szaporodott egymás mellett mint faj (és nem mind egymással), és az egész faj együtt fejlődött abba az irányba amilyen formában ma látható. Szóval az egy közös (ember) ős koncepcionális tévedés.

Érzed a ritmust? Rázd a feneked! :-)
Nusihusi | 2012.08.31. 23:18:25Ez nagyon szupi:)
Egy orosz befektető azzal kereste fel a világ leggazdagabb embereit, hogy 2045-re megfejtik az örök élet titkát. Az emberi személyiséget robot testbe ültetnék.Ventilschaftabdichtung | 2012.09.03. 00:10:10Köszi, de nekem elég az a ~60 év, ami még jó esetben hátra van, utána jobban fog érdekelni, hogy mi van a halál után, minthogy még 200 évig nyomogassam az iphone-t.
Remélem senki nem hiszi azt, hogy valaha akárcsak a közelében is leszünk annak, hogy mindez megvalósuljon. Teknálödzsi meg endzsiníring, bruhaha! Mióta van némi rálátásom hogy mi az a mérnöki tudás, mit jelent egy tudományos kutatómunka és mindezt összevetem azzal a képpel, amivé ez az egész misztifikálva van, hát szakadok a röhögéstől :D Komolyan, mintha az oviban homokoznánk. És bizony, ebből születik az hibrid autó, az okostelefon, az űrrepülő, az ipari robot, stb. Gyalázatosan keveset tudunk mi emberek.
Az 1226 ostoba milliomos között biztos lesz pár idióta akit sikerül belelkesíteni (a szcientológia a bizonyíték, hogy nem veszett az ügy...) és boldogan odadob pár milkacsokit a bácsinak, aki szépen eltűnik az orosz télben, 2045-re meg a kutya sem fog rá emlékezni, kb. erről szól ez az egész.

Műkoldus. Naná hogy orosz! :)

Pákó a házban (feliratos, hogy mi szerencsétlen magyarok is megértsük! :)))
go-free | 2012.09.04. 02:20:08Tényleg mindig felkel. Múltkor felrúgtam. :D









