
Köcsög Pityu! Újabb netceleb a láthatáron!
(A kérdezőnek sem magyar lehet az anyanyelve.)bungle | 2009.10.29. 15:51:28spytech küldte: http://www.youtube.com/watch?v=jlS3vfma23s
Szegény Jacko, "talán jobb is", hogy ezt a büntit nem élhette meg, de mi szerencsére élünk és virulunk és az élet is megy tovább, így a bünti az bünti marad továbbra is, még akkor is ha fáj. ;)Bakelit | 2009.06.30. 01:27:13Levettek mert nem volt joga felhasznalni a Jackson szamot. Altalaban nem veszik le az ilyesmit, de most hogy meghalt Jacko, kicsit szigorubban veszik a zenejenek a felhasznalasat.

Az extrém harcművészet nem ismer határokat. :)
Rukitarin Moari | 2009.06.29. 11:51:53Talán, mondom TALÁN azért nem fake ez. Az egy dolog, hogy 320 c°, de biztos forrasztottatok már és ha nem is ólom, hanem cinkkel és más fémekkel még egy kicsit lejjebb nyomják az olvadáspontot akkor szerintem, mondom SZERINTEM épp be lehet adni.
Az ólom és barátai kb 2 másodperc alatt kihűlnek (forrasztáskor kipróbálhatod), ha kellően sok nyál van a szájában és szapora légzéssel még hűtött is egy kicsit vagy egy jégkockával, akkor még csí és számítógépes segítség nélkül is beadható, legfeljebb forróteás sérülések maradnak.
Nem mondom, hogy megyek kipróbálom, de cint már szilárdítottam meg a tenyeremben, úgy hogy be volt krémezve (ben gay) és rácseppentettünk egy kicsit, tök jól látszik benne az életvonalad, de azért az egészről nem vennék mintát.

A mutatvány egész jól sikerült addig, amíg azt nem mondták neki, hogy menjen kétszer olyan gyorsan. ;)
gvereb1 | 2009.06.26. 15:30:52Frontflipet majdnem beadta

Hááát... néznék nagyokat, de helykihasználásból jeles.
Lac | 2009.06.26. 08:29:46én spanyolba szálltam le hasonló helyen (San Sebastian), csak ott nem volt megtoldva a leszállópálya
de 2-3 mp-el a földet érés előtt még a tenger fölött voltunk, azt hittem, vízreszállás lesz
aztán a földet érés után satu fék, mert a leszállópálya másik végén 10m magas sziklafal van, épphogy meg bírt állni előtte a 737-es
Tegnap hajnalban megszületett az első magyar-póker világbajnoki cím! Traply Péter (22) elsőként szerezte meg a WSOP karkötőjét és mellé a 67.6 millió forintos fődíjat. Gratulálunk neki!bungle | 2013.11.06. 22:44:50Sőt borítékolható, hogy a politikus fog veszíteni, majd direkt hagyja magát, hiszen "mind ő, mind pártja támogatja az online póker legalizációját". :)

Jóga kutyáknak. Még nem mindegyik találta meg a belső békéjét. :D
Nuadora | 2009.06.25. 10:48:26Sok marhaságot kitalál az ember a pénzszerzés miatt... Az én kutyáim nem járnak sem kutyamasszázsra sem jógára, mégis boldogok, kiegyensúlyozottak mert kapnak enni, nem áznak-fáznak kint az udvaron és van gazdájuk aki elég időt fordít rájuk.

Barbie Guerra, fitness modell. 2 éves korában vesztette el a karjait.
Agytumor | 2009.06.26. 12:20:53Felülés :D

Házak, amiket tulajdonosaik nem adtak el (sokszor több millió dollárért sem), így a beruházók körbeépítették az ingatlant.
bungle | 2009.09.01. 13:17:36http://www.austriantimes.at/news/Around_the_World/2009-08-31/16033/Fit_of_peak
Gyakorolhatja az Y megfordulást. ;)

Itt a nyár, a kirándulások és sátorozások ideje. Mit nem szabad otthon felejteni? Hát a Travel Pussy-t! :D
Még egy videó a meglepett vásárlóktól. :)Nusihusi | 2009.06.24. 15:18:11:S Ki az az elmebeteg, aki ezt megveszi?:P









