
Büro North
Egy ilyet kérek az íróasztalomra... ;)pitteee | 2007.05.26. 11:12:47de kafa :D
Egy vélhetőleg teljesen józan lány, amint a véleményét részletesen kifejti a fesztiválról...
Skylynx | 2007.04.13. 00:17:23Szerintem se tud valami jól angolul, legfeljebb érti, mit kérdeznek tőle, de beszélni már nehezére esik. Velem is fordult már elő hasonló (csak én nem 'nice'-oztam el a dolgot, inkább azt mondtam, hogy nem tudok angolul..:))

Egy kis Photoshop tutorial :) Érdemes megnézni a válasz videókat is... :)
brigi_cica | 2007.04.15. 20:49:44ha tudsz akkor légyszi csinàlj valami ilyesmit és tedd fell ize-re :) tök jò lenne :)

Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
Skylynx | 2007.04.11. 22:31:37Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...

A klip maga egy paródia, de érdemes megtekinteni az eredetit, hisz az se kutya! :)
kupak | 2007.04.11. 20:22:07Az eredeti szánalmas.
Kifigurázás azért nem olyan fergeteges mert az eredetin nem nagyon volt mit továbbfigurázni :)

Piás Nővérkék - kemény pszichedelikus rock zene :D
Egyik slágergyanús szerzeményük: Köcsög a főnököm
Aki a virágot szereti - II. rész
(az első itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (N. sanguinea) látható :)mtzolee | 2007.04.05. 21:13:25én meg,h photoshop!:)) hiába a foglalkozási ártalom!:))))

Snakeman Steve - egyed meg az egereket jól
greg | 2007.04.13. 18:27:50ja, ez mondjuk jogos.

Asszem ez egy elég nyomós indok, hogy miért ne úszkálj a Kongóban...
Tóth József | 2007.04.11. 20:47:28Szerintem a fürdőkádban is jól mutatna.:))) Nameg segítene takarékoskodni a vízzel.:)))

Schwarzenegger pályája csúcsán, ahogy egy terrorista medvét bántalmaz. :D
(kár, hogy a medve jobb színész, na mindegy...)wtf | 2007.05.17. 18:11:19Rave-ben is nagyon jó: http://www.youtube.com/watch?v=9bRUsEbfyYQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9bRUsEbfyYQ









