„Roma Gárda” alakult Pécsen. Daflics „ezredes” - a képen a hajótörött (?) zászlóval - büntetett előéletű, az egyik internetes közösségi portálon adományokat gyűjt szervezete részére, s ott azt írja, hogy a befolyt pénzből akár fegyvereket is venne.bungle | 2012.09.12. 10:55:51www.youtube.com/watch?v=ipFcX5CbMZg
Szabadrúgás orosz módra
7sleeper | 2012.09.06. 14:56:26http://www.youtube.com/watch?v=Dp5PZO9snQg
Szól gyévuska: Bjela bá, Bjela bá,
na ne rémkadjan engnyem má!
Bjela bá abből nam csinjált gondot,
tolta a kislányt, csak ennyit mondott:
Ha - Ha - Ha - Há
Bjela bá, Bjela bá, trukos Bjela bá
Bjela bá, Bjela bá, trukos Bjela bá
Jaj, Bjela bá, Bjela bá, trukos Bjela bá
Bjela bá, Bjela bá, trukos Bjela bá

Gangnam Style a Chatroulette-en
Olsen | 2012.09.05. 21:22:05Amennyire gagyi zene, már annyira jó!:)))

Újabb több száz CHEMTRAIL-csík terítette be Magyarországot szombaton! Miért okoznak rákot szándékosan?
A teljes film.
A chemtrail összeesküvés elmélet (angol wiki cikk).
Csíkok az égbolton - hisztéria helyett: keressük együtt az igazságot!Ravennë | 2014.01.12. 10:10:11Beküldő: norbertvincze
http://szkeptikus.blog.hu/2013/07/19/a_nagy_chemtrail_osszeeskuves
Szöveg: A nagy Chemtrail összeesküvés

Csintó - A vajda születésnapja
Érdemes megfigyelni hogy milyen magyar hírességek jelennek meg az összejövetelen. :)brandboy | 2012.09.30. 16:16:45Sokan bekajálják ezt a vajda témát:
Álkultúra, álhagymányokkal.
A törvényenkívüliek "jogrendszere".
Néhány megzsírosdott bűnöző így próbálja hatalmát legalizálni, legitimizálni ,és kiterjeszteni.
Az ufólátó meg ment volna inkább a Szíriuszra.

Egy kis autós gyorsulás válogatás :D
bungle | 2012.09.14. 09:48:30Már meg lehet.

Nem fizettek parkolási díjat ;)
koporsoszog | 2012.09.05. 15:10:161:00-nál a pali úgy üt, hogy a másik kezében ott van a sör XD
Hihetetlen! 1 000 000 000 000 (egybillió) képkocka/másodperces felbontású kamerát fejlesztettek ki az MIT-n. Ez olyan gyors, hogy a fény terjedését is képes megörökíteni.Lacci | 2012.09.14. 07:15:57Volt egy danúvia motorom ,ha a sebváltót 3.-ba tettem mindig elaludt a lámpa ,visszatettem 2-be égett ,később rájöttem a megoldásra ,3.-ban már olyan gyorsan mentem , hogy elkerültem a fénysebességet !

„Hahóó, egyél már meg!!!”
Hoagie | 2012.09.04. 13:29:12A felvétel közben egyetlen állat sem sérült meg felirat nem véletlenül nincs kiírva.
A mocsárban haladó, dinoszauruszt követő és annak lábnyomában lépkedő emberi lábnyomok? Ősi megkővült rétegekből előkerült kalapács? Milliárd éves acélgolyó vésett sávokkal?Szancso | 2012.09.03. 21:33:27A Nagy Inkvizítor. :)









