
Nemezis - Ősellenség
Arne egy teljesen hétköznapi fickó, aki meg van róla győződve, hogy szupererőkkel bír. Csak még nem találta meg őket. Elhatározza hát, hogy hirdetésben főellenséget keres, akinek a segítségével majd felszínre kerülnek rejtett képességei.
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
Az új útburkolat hagy némi kívánnivalót és néhány cipőt maga mögött... ;)
1nessa | 2009.07.01. 23:12:13tabla az luxus
szegeny nagyi mit szenvedett:)

Jelek (Signs)
Egy rövidfilm az urbanizáció ártalmairól, a szürke hétköznapokról, és a társkeresésről ebben a modern és rohanó világban. Angol tudás nem árt, bár nagy része feliratos. De az is angol. :)Krono | 2009.07.02. 19:12:21Ez a kis videó nekem nagyon tetszik, és eléggé elsarkítva de szerintem manapság tényleg ilyen az élet (sajnos)
Isztambulba utaznék a nyáron és egy komoly problémával szembesültem a tervezésnél: a google-map nem képes Törökországba utat tervezni... Ezért itt egy elég fullos útvonaltervező, az igényesebbeknek.Crepitus | 2009.07.01. 09:52:35A googli még a Megyeri-hidat sem ismeri. Szentendre-Göd útvonalra a kompot ajánlja. :)

A Himeyuri nevezetű, férfiakból álló zenekar lírai dala.
Byou | 2010.08.03. 03:04:12Igen minő meglepő mindegyik egy kitoszott pasi :"D tapsot kérek. Ez meg hogy buzik, megverném őket..ezeken olyanokat tudok röhögni. Ha bassza a szemeteket meg a fületek akkor nem kell nézni, se hallgatni.. Ha hülyék akkor meg hülyék, nekik ez a jó csinálják, de attól még nem kéne itt mocskolni őket. Mi ránk is mondhatnának cifra dolgokat .. Ja és nyugodtan le lehet ugatni fejem, magasról leszarom. Nekem se jönnek be mindig az ilyeneket, mert megfurcsállom a dolgot, de megbékélek vele és nem kezdek őrjöngeni hogy húú én most úgy agyon basznám a fejét, hogy néz mán ki stb stb. Mo. mindent csak fikázni bír sok a tahó ember aki hú de művelnek képzeli magát, nem az mondom hogy jobb vagyok mert nagyon nem. De itt már mindenből baj van, inkább az itteni szarokkal kéne foglalkozni nem más kultúrával. Olé. Minden értelmes fogyatékosnak csók a gyönyörű fejére :).

Majka kódolt üzenetet küld a kedves nézőknek. :) Aki ismeri a Morse ABC-t, légyszi írja be kommentbe a megfejtést! :D
Patkányka | 2009.08.15. 00:30:19Hülye a fickó, de abba teljesen igaza van hogy az alapvető tiszteletmegadás nem létezik magyarországon:15ös kommentre:
Kőműves igaz hogy fárasztóbb munka, de ha 8-10órán nyomnád a gázt, meg olyan kormányt forgatnál ami 3,5forgatásra fordul el teljesen abba te is belehülyülnél meg a s*gged is zsibbadna egy idő után.

Duoped. Nem is értem, miért nem terjedt el... ;)
Nusihusi | 2009.07.02. 01:15:01Szerintem ez elég veszélyes:S:]

Hogy milyen harciasak ezek a fenékrázó brazil csajok...
gurbli | 2009.06.30. 01:54:19Na én lapáttal mentem volna közéjük!

Köcsög Pityu! Újabb netceleb a láthatáron!
(A kérdezőnek sem magyar lehet az anyanyelve.)










http://www.youtube.com/watch?v=21OH0wlkfbc