
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.
Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.tibz | 2007.04.19. 22:56:02ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D
Egy kis világtörténelem a közelmúltból...
tecchnoo | 2007.04.30. 11:16:03jó lett

Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
Nico | 2007.04.21. 06:50:56De jó fej..ráizgult a rozmárra:)

Kínában egy cicamama adoptált egy kisegeret :D
Su | 2007.04.16. 08:23:03előrelátó. mivel az egér szapora fajta, így később is lesz a kölyköknek mit enni.

Egy nagyon nagy video. :D
wtf | 2007.05.04. 15:57:23A legjobb interpretáció ez: http://www.youtube.com/watch?v=NzQWLSYxa90" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NzQWLSYxa90

Egy rakás oppá, ajjaj, huh - amúgy betojtok rajta :)
metaljesus | 2007.04.13. 15:12:00amúgy tök jó lenne, de nálam nagyon darabos ahhoz hogy rendesen élvezni lehessen
Szerintem a "BIRDS" az egyik legjobb (lásd: kép), de találtok itt még 11 másik agyaveszett művészeti alkotást is.
Zenés klippek, meg olyan izék is, nem tudom máshová tenni őket, itt lesznek a videósdi menüben..
QuickTime lejátszó előny.mészy | 2007.08.31. 19:03:28nah ezt a BIRDS-t szeretném én leszedni... hoogy?

Háde ma mán becsokiztok, testvírejim, egy romántikus sukár legíny dánol néktek:
Csokis Tibi szerelemre téged vár|-=O=-| | 2008.08.05. 14:32:14Csokis Tibi klippek!
http://www.youtube.com/watch?v=8SPCDS8nQpU
http://www.youtube.com/watch?v=ZBasCnc3bnA
Az oldalát se hagyjátok ki! :D
http://www.csokistibi.hu
A fenevad megszületett! Az utolsó képen látható, amint a vérszomjas bestia pár naposan máris egy harci kutya torkának esik... megrázó jelenetek!Tóth József | 2007.04.18. 20:50:56Ha jól látom, rókamanguszta.

CO2 kvóta-szerzés
Az ötlet egyszerű, de remek: végy egy (vagy több) tonna CO2 kibocsátást, és ne add el! Ha tartod a pozíciót, akkor kiveszed a felhasználási keretből, ezt már nem lehet felhasználni. A technikai lebonyolítást egy alapítvány végzi, lásd a honlapot.metaljesus | 2007.04.11. 15:12:20azért kíváncsi vagyok ez igaz-e, vagy ez is olyan mint a holdtelkek









