
A múltkori párnacsatás postnál sokaknak nagy volt a szája, most lehet bizonyítani. :)
Délután négy órakor 12 városban várják a puha párnával felszerelkezve érkező vállalkozókat a következő helyszíneken: Ajka, Szabadság tér, 16:00
Budapest, Deák tér, 16:00
Eger, Dobó tér, 16:00
Győr, Városház tér, 16:00
Kaposvár, Kossuth tér, 16:00 (urban legend)
Miskolc, Hősök tere, 16:00
Mohács, Deák tér (a mozi mögött), 16:00
Nagykanizsa, Deák tér, 16:00
Pécs, Széchenyi tér, 16:00 (harangszóra kezdődik)
Székesfehérvár, Városház tér (Országalma), 16:00
Szombathely, Fő tér, 16:00
Tatabánya, Csónakázó-tónál, 16:00
Szabályok:
1. puha párnát hozzál
2. csak párnás embert üss
3. a szemüveged vedd le
4. a párnacsata addig tart, ameddig tartbandee1219 | 2008.03.24. 06:35:22Jó, az tény, hogy van utánuk szemét, de a sok begyepesedett agyú biztos nem tudta, miről van szó. Az ilyenek mindenkit feljelentgetnek mindenért. Kár, hogy azt lehet.
Mi történik, ha egy gyorsétteremben egyszer csak mindenki elkezd körülötted énekelni?
Hát tessék - érdemes figyelni az arcokat. Amúgy nagyon jó kis anyag...macseke | 2008.03.22. 01:37:16Visz mindent! :) Köszi már!

Ez most vagy a koreai vidám vasárnap, vagy egy koreai keresztapa drog teszt bulija. :D
(egyszer talán Németh Sanyika is felfejlődik erre a szintre...)
Az állatkölykök jól kijönnek egymással - nyest vs kutya vs róka - játék.
oneda | 2008.03.19. 18:22:16Olyan jó nézni őket!
Na és ha idősebb korukban is jóban lesznek, akkor akár be lehet tenni egy rasszizmus elleni kampányba is..
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.godzsy | 2008.03.19. 23:04:02Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, alig várom a filmet.

Sebeők János nem ért egyet a vizitdíjjal és a kórházi napidíjjal, és ezt nem fél elmondani... sőt mi több, elénekelni!
bungle | 2008.10.29. 11:26:38FECA THE FACE küldte:
Sebeők János - Retro
http://www.youtube.com/watch?v=apTFFF7Sd7s

Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek:
Komáromi Pisti - Mindenki cigány a lelkébenIdézet a volt dandártábornok úrral készült interjúból: "Az egyik számomon nincsen vokál. És tudod miért nem? Mert elsírták magukat a lányok! A menedzserem a mai napig azt mondja: bazmeg Pisti ezt be ne rakd, mert meghalunk!"sphott | 2008.03.18. 11:34:43elénekelném hogy " mindenki magából indul ki"

Így is lehet tanítani...
Coryen | 2008.03.19. 09:59:57Lehet, hogy Magyarországra is ilyen tanárok kellenének, nem pedig olyanok, akik már maguk is unják az előadásaikat???

A Rubik kocka megoldása 6 egyszerű lépésben
Az idei év sem telhet el minőségi animációs film nélkül. Ezúttal a Pixar csapata az, aki egy hihetetlenül aranyos robot, WALL-E különös történetét meséli el a június 27-én mozikba kerülő egész estés mozival.DJ Öcsike | 2008.06.23. 17:36:23Nagyon vad !!! Egyébként ezen a héten adják .Jól meg vaiávamelátszik, hy aért 0% tiszta nemőbeszédü de cuki azzal a távcső forma szemével !









