
Alvajáró anyuka
közlegény | 2012.09.07. 18:55:09ha megmosdatod egy kis petróleumban bevilágítja az egész szobát :)
Tina Leopard - egy élő kínai anime „baba”
Revanor | 2012.09.08. 15:29:03Amúgy ez csak szerintem félelmetes?

Kis „kócsag” ;)
sien | 2012.09.08. 00:13:22jó. de ezt mire írtad?

Izrael vs. Palesztina - „Elütöttem egy tárgyat”.
tapsihapsi | 2012.11.20. 15:44:48Az bizony sosem volt Széchenyi idézet, állítólag te átlátsz a szitán és jól informált vagy. De ha már idézel az sem árt, ha a kiragadott idézetet szövegkörnyezet hűen adod át.

Az „Én, a robot” Audiját nemsokára megveheted.
bungle | 2012.09.13. 09:55:03indexhez is eljutott:
http://index.hu/tech/2012/09/13/gombkerekeken_gurul_a_jovo_motorja/

A robotgepárdnak Bolt sem ellenfél
polidani | 2012.09.06. 23:49:09Most akkor jön vagy megy valahová?

Terhes szépségverseny
Férfiaknak meg ott a sörhas szépségverseny. :D
Tegnapi riport: Magyarország sörhas-nagyhatalom? Ehhez kapcsolódik a mai napi izés téma: szerintetek tényleg büszkének kell lennie egy férfinek a sörhasára, valóban tekintélyt jelent?Opra | 2012.09.07. 11:13:41A születés és a szülővé válás - legyen férfi vagy nő az ember, és persze igazán szereti a másikat és a leendő családját -, az élet legszebb történése, ami egy normális értékek között élő emberben intimitással párosul, és itt az intimitáson komoly hangsúly van, különben elveszti az egész a varázsát. Aki még nem élte ezt át, az nem tudhatja, miről beszélek, mert én még 2 év után is tisztán emlékszem arra a földön túli érzésre, amikor a kezembe vehettem a néhány perce született fiamat.
Visszatérve a poszthoz: az élet egy intim folyamatából versenyt csinálni ökörség, de ebben a kifordult világban sajnos már mindent lehet, sokaknak meg ilyen kirívó dolgokat kell tenniük, hogy éreztethessék másokkal, hogy ők is léteznek, mivel más adottsággal, értékkel nem képesek erre. Szánalamas.

Mind a 6 Bond egy üldözési jelenetben! :)
Szancso | 2012.09.06. 18:08:48Akkor ezek 006-os ügynökök. ;)

Egy indiai film már önmagában is hatalmas élmény, pláne ha még a helyi közönséggel együtt élvezhetjük! :D
Ti mikor élveztetek utoljára ennyire egy filmet? ;)Botos Vendel | 2012.09.07. 01:44:27A fösöb rendü nép kegyeltjei!!!!44

„New balls please!” :D
Cableguy | 2012.09.05. 23:02:11miért kötelező egy nőnek röhögni más kínján?









