
A múltkori büntijét törölte a youtube... talán ezt már nem fogja. ;)
bozitojugg3rn4ut | 2009.07.10. 22:38:47ki ez a gyík??? ember ez???
A fodrászom szerint valamit félreérthettem, mert szerinte nem mindegy, hogy "gomba frizura" vagy "a gomb frizura"...
Nusihusi | 2009.07.05. 23:26:49Legalább van pótgomb a farmerhezXD

Egy teljes napon át meztelenül dolgoztak egy newcastle-i design és marketingcég munkatársai, hogy így javítsák a csapatszellemet.
Kenji | 2009.07.05. 22:36:01Bal oldalt a számítógépnél az nem Majka? :D

9 pontos mutatvány, de csak mert a vége egy kicsit necces volt. ;)
alphadog | 2009.08.19. 21:15:16Egy igazán tehetséges "parkőr": http://www.youtube.com/watch?v=ZQmGCLo3558" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZQmGCLo3558

Ne nézz le! :)
1nessa | 2009.08.20. 20:21:30HA!!!! es nem volt...:D:P
bungle am se tette volna ki ha ugyan ez a post lett volna mar

Lassan már nem lesz olyan jármű, amit ne építenének meg Legoból! Itt van pl. ez a Triumph Daytona.
bozitojugg3rn4ut | 2009.07.10. 22:41:26nekem max annyi legóm volt kiskoromban hogy az egyik anyacsavart ossze tudtam volna rakni.... amúgy király poszt :-)

Daikichi Amano nem éppen hétköznapi képei.
CRaPtRaSH | 2009.07.04. 20:59:01én meg örülök, hogy rajtam kívül valaki így látja még :]
Ez vajon mi? Nem, nem egy madár. Mutáns sárkány? Nem - ez a Darpa legutóbbi pilóta nélküli légi robot megfigyelője, amelyet a madarak repülési mechanikája ihletett.Logitor | 2009.07.04. 00:36:50Szerintem nem fake. Nemrég láttam egy ennél nem nagyobb távirányítható helikoptert játékboltban tökéletes manőverezéssel, ennek csak a repülési elve más, a méret nem nagy kunszt. Amúgy meg annyira rövid ideig repkedett a bemutatóban (legalábbis rövideket mutattak egy nagyobb, hosszabb bemutató helyett), hogy valószínűsíthetően nem is bír sokáig repülni, talán egy percnél se bírja tovább. Itt egy új elvet mutatnak be, nem pedig egy működő órákig repkedő kémrepülő szerkezetet.

Kicsit lassan indul be a videó, de a 2. perctől egyre különösebb lesz... :D
1nessa | 2009.07.04. 13:17:21de ebbol siman lehetne jacko harcmuveszetet csinalni:D

Guruló izé bevásárlókocsiból. :)
sahinel | 2009.07.03. 21:39:44Miért épp bevásárlókocsi? Van aki ágyból, kanapéból, kádból, kis faházból csinál guruló izét. Szerintem ha már sufnituning akkor legalább jót szórakozz, mint halál komolyan venni hogy sikerült összerakni egy ilyet. Van akinek összeszerelni dolgokat a hobbija, és néha állatkodik. A fején is látszik szerintem hogy poénból csinálta, és jót röhögtek sörözés, tekerés közben az egészen a haverokkal.









