
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!
A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!
A "művész" magyarázkodása.
A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).
(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)rubigo | 2009.02.04. 21:51:28A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kiszedték a rájuk mutató linket is a cikkből, ha jól láttam.. szerencsére
Tanácsok gyakorló anyukáknak és apukáknak:
Hogyan nyugtassuk le gyorsan a bömbölő csöppséget :)Laci | 2007.04.27. 00:27:39Nem vagyok pszichológus, csak a tapasztalat mondatja velem, hogy ha monoton dallamot duruzsolsz a gyerek fülébe, elalszik. A ringatás is ilyen monoton dolog, meg ez a hajszárító zúgás is. Eleinte lehet ugyan számára félelmetes, de ha érzi, tapasztalja, hogy nem fenyegeti semmi, a gyerek megnyugszik. Mindenkinek szüksége van az álomra, előbb utóbb tehát elalszik ő is. De merd csak abbahagyni az altatódalt, vagy abbahagyni a ringatást, kikapcsolni a hajszárítót!
Azonnal felharsan a fortissimo: OÁÁÁÁ!

Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)
Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Realitybungle | 2007.04.23. 16:22:46A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244
Kevesebb, mint 200K!!
Párom, a gumiférj
[...]
Az újságírónő a következő hétvégén kempingezni vitte Roccót. Eltartott egy darabig, amíg a társaság minden tagja rájött, hogy egy felöltöztetett szilikonfigura is van a társaságban. Volt olyan is – igaz, egész nap emelgette az üveget –, aki csak a nap végén jegyezte meg: „Valami nem stimmel Jenny új barátjával. Jól van az a fickó?!”sawyer | 2007.04.24. 08:55:40A realdoll.com -on láttok cifrábbakat is....
Nagy a japán isteni állatkert....

Naponta egyszer-kétszer pontos időt is mutatnak... :D
(na erre mondhatjátok, hogy "szerintem fake" ;))tecchnoo | 2007.04.30. 11:26:57valami nagyon okos kitalálta !!nagyon büszke lehet magára

Újra egy okos rendőrnő!! :)
Kicsigyerek | 2007.09.02. 13:36:37de legalább el tudta indítani :)

Egy vihar nem gyenge utóhatása...
Su | 2007.04.23. 20:17:42több kitörési pont is lehet. de ha nem lenne, akkor is viselkedhet így.

Kifelé az ágyamból! :)
És egy másik videó ugyanezzel a párossal:
Kifelé a dobozomból!oneda | 2008.02.12. 12:09:52Ez nagyon jó szórakozás mindkettőjüknek. Mindkettejük élvezi, és szívmelengető nézni, mennyire jó haverok. (A cicus azért jobban vigyázhatna a karmaira, mer ebből még baj lehet..)

Amit a tűzvédelemről tudni kell - tanácsok egy igazi szakértőtől
("whisky-járat" :D)AVIREX | 2008.11.06. 00:42:39feléig bírtam. - lehet fáradt vagyok az 1 dolog,de alapból nem tudom elviselni az ilyen embereket.

Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.
Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR TeaFreemy | 2007.06.18. 12:38:41Szia!
Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz.
Természetesen a játék letöltéséhez vezető utat is.
Megkönnyítem a dolgod, kattints ide: http://generally.rscsites.org/grfiles/generally105.zip
Így a játék már meglesz, már csak versenyezni kell és küldeni az időket, ahogy sok más ember is teszi.
Hogy lehet vele játszani?
Nyomod a gázt, fordulsz és veszed a kanyarokat.
Ha kirpróbáltad, te is meg tudod mondani, hogy tetszik avagy sem.
Csak rajtad áll!
Üdv!
Freemy









