
Csak egy jó éles kés kell... ;)
kotta | 2010.10.20. 10:57:42"Szép nagyon. Finomak az arcvonásai."
Spada Codatronca - még egy érdekes tanulmányautó. Ne kérdezzétek meg, hogy mire jó hátul a digitális kijelző! :D
fux | 2008.03.22. 02:39:08milyen enzo haggyad már

Saját életét árulja egy internetező...
A 44 éves Ian Usher saját oldalán közölte az érdeklődőkkel, hogy júniusban indítja útjára a különleges aukciót az eBay oldalán.rivaul | 2008.03.20. 23:24:30Trabant nélkül mennyi? :D

Egy dj, aki csak a lábával dolgozik! :O
Egy másik videó tőle...Sziszo | 2008.03.20. 17:33:36Nagyon ügyes, minden tiszteletem az övé! De nekem a zene is nagyon tetszett!
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.macseke | 2008.03.22. 00:23:47Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D

Na egy ilyet de kipróbálnék! :D
kukiszabi | 2008.03.23. 11:00:33Figyelmeztetés: Sem a forgalmazó, sem a gyártó nem vállal felelõsséget semmilyen kárért, sérülésért, vagy a használat során bekövetkezõ halálesetért! A weboldalon található információk csupán tájékoztatásra szolgálnak!
ez a poweriser.hu-n volt.:D
de azért kipróbálnám, állatul néz ki

A gépek lázadása egy italautomata támadásával indult... ;)
Tádi | 2008.03.19. 19:13:11Acélfej ne ürítsd ki a gépolajad a nénire:D!

Steve Jobs beszéde a Standford University-n. (Kicsit régi, meg borzalmas a helyesírás a feliratban, de mindegy...)
ismeretlen | 2008.03.20. 10:04:20Ezek szerint a logika szerint magyar nép sincs. Vagy hol hány évszázadban húzod meg a határt, hogy bevándorlók leszármazottai, vagy már egy új népcsoport.
Néhány sose látott filmkocka arról, milyen technikával, grafikával és „on-the-set" csapattal készültek a Qashqai autós videók.
Ha azt gondoltad, hogy az első kaszkadőrös Nissan Qashqai videók elmebetegek voltak, egész biztosan odaleszel a következőkért!tian | 2008.03.20. 16:53:56VW Passat B6 2.5 V6 Tdi :)

Az arconcsúszás egyik kiemelkedő művelője. Tehetséges.
CRaPtRaSH | 2008.03.19. 18:14:53basszus ezt kin próbálhatom ki?XD









