
Csak ül és nézi a naplementét
bungle | 2012.09.24. 12:36:54Láblógatás v2.0: www.youtube.com/watch?v=4xU7IFyuueE :)
A gyalogos bosszúja, avagy így kell la
bdába rúgni!gyocska | 2012.09.12. 23:29:24well played. ellenben attól tartok, a gyalogos ettől nem lett nyugodtabb se rövid, se hosszú távon. ;)

Kik és hogyan lopják a kerékpárokat Budapesten?
Hová kerülnek az ellopott bringák, és miért tehetetlen a rendőrség?
Jeladós csalikerékpárokkal csaltuk csapdába Budapest kerékpártolvajait egy teljes éven át.Tooni | 2013.01.20. 14:40:20Interjú Tomcattel
http://fegyverlabor.com/1221_tolvajkergetok-spybike-tomcat.html

„Állj már üresbe! Hogy van toll a füledbe?” :D
Nusihusi | 2012.09.11. 22:12:01Gonosz leszek, de azt is megnéztem volna, hogy valaki olyat odacsap, hogy eltörik a vicces fiú ujja:D

Ti már túl vagytok a „fingpertun” ill. a „fingnászúton” a kapcsolatotokban? :D
Szancso | 2012.09.11. 18:18:04-Két döglégy ül a friss kutyaszaron, az egyik hirtelen fingik egy nagyot.
-Mire a másik:
- Bazzeg, nem zavar hogy éppen eszem! ;)
Bocsi. :)

Turkáló szagüzlet ;)
7sleeper | 2012.09.12. 16:44:54angolul meg azt hiszem úgy lehet hívni ezt, hogy mucass..

Amerika kedvenc családjáról (már szerepeltek itt) egy rövid kis természetfilm: Honey Boo Boo Nature Special
Vigyázat, felkavaró jelenetek, pl. az alsó képen is látható párzási rituáléról!
Egy furcsa barátság kezdete. :)
7sleeper | 2012.09.09. 14:11:39:-)
This is the beginning of a beautiful fish and chips.
;-)

Petíció indult a trianoni „békeszerződés” semmissé nyilvánításáért
ismeretlen | 2012.11.07. 13:15:10Ez mennyire jogos.

Régen sem ment mindenkinek a festés.
Avagy nem minden arany, ami régi.7sleeper | 2012.12.10. 14:27:31:-D
ám szappanbuttorék lesz az mégis ;-)
(amaz nem felfelé szállna)
no és eleve fart.izé ;-D









