
Disneyland Kínában? :)
(persze nincs szerződésük a Disney-vel, de azt mondják: "Ez nem Miki egér, hanem egy "macska" (?) nagy fülekkel".)oberst | 2007.05.08. 08:50:02Mellesleg übergagyi xD
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
peet | 2007.05.10. 09:34:57Ennek mi köze a harcművészethez?
Az üveg átugrásosnál az egyik szépen tudott kigurulni, de a csaj pl iszonyat csúnyán csinálta.
A leugrásból sem kigurultak, hanem egyenesen bokára, talpra, seggre estek.
A gurulások befejezése is mindenkinél más volt.
Ez inkább öngyilkos hülyeség volt. Miért kell ezt harc-művészet-nek hívni.
A bátorságuk ok. főleg, amelyik az üvegen keresztül az emeletről a belére esett.
Vagy ez nem is bátor?!?!?

Imogen Heap - Just For Now
Egy nagyon ötletes acapella előadás!
Egy légiparádé balasete és a csoda.

Nah így kell örülni egy ajándéknak... ;)

Így is kezdődhet egy rugby mérkőzés. Haka, a harci tánc!

A ROCK örök és elpusztíthatatlan! (De legalábbis mindig megújul!) :))) Youngs forever!
mtzolee | 2007.05.02. 23:09:13nah igen... egész összedobták a zenét, de kellett valami ami feldobja a cuccot!!!:D:D:D:D a kiscsaj...:D:D
Ez is egy film macskákkal, csak normálisan. A filmben mint kifejezési formában pont az a szép, hogy lehet csalni, nem kell a valóságot mutatni. És ezen spec még röhögsz is.bungle | 2007.05.08. 21:38:39Humorérzékből egyes, leülhetsz...

A legmorbidabb és egyben leggyönyörűbb csókjelenet ever!
éndzsöl | 2008.09.18. 17:59:39"vízszintes ajkam
s függőleges ajkacskád:
Megváltott Kereszt"

Atombombaszimulátor. Megnéztem, ha Budapestre csapódik egy 550Kt-ás Topol-M, akkor Budabürgözdnek is vége. Először Ivy kap az arcába, aztán én és végül Bungle.
(köszi, igazán kedves vagy Biga :) - bungle)Lászlóka | 2007.07.19. 20:58:11Jah és Bécs is









