
Az egyik legjobb ninjás flash játék...
Führer | 2007.10.25. 08:21:36Hogyan töltöm le?
Parkolás egy kis nehezítéssel... ;)
cinic | 2007.05.17. 11:33:53MIbe hogy nálunk megbírságolna a hullarabló közterületes?

Egy korrekt kijutós játék sorozat első részének extended továbbfejlesztett verziója. Nem is olyan egyszerű így elsőre! :)
Mimis | 2007.06.08. 07:37:116-os hozzászólásban leírtam egyszer, az a baj, hogy itt nemtudod rendesen elnevezni a szobákat, úgyhogy olyanra sikerült. :)
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.Mo | 2008.01.27. 00:36:03ha még valaki játszik vele, itt a végigjátszás, ha érdekel is valakit :)
http://gamewalkthrough.blogspot.com/2006/12/motas-walkthrough.html

Halat vegyenek Bulgáriában... ;) (mondjuk az egyik már nem tűnik túl egészségesnek)
regua | 2007.05.15. 16:47:05Na és? Mi is azok vagyunk...:D

Egy kis kísérlet whiskey-vel és vízzel.
Szpia | 2007.05.11. 14:19:34Ez marha jó volt! Nagyon tetszett! :)

Egy újabb webcam sztár...
Giorgio | 2007.08.15. 22:17:02Sziasztok!
Én is nagyon sajnálom szegény srácot... de legalább bevállalt egy ien videot!
Én a szám cimire lennék kivancsi mert nagyon megeteccett!
aki tudja irja már meg itt kommentben
előre is köszi

Batman ruhát egyszerűen!
petidobi | 2007.05.10. 00:40:02nekem kék van itthon!
bálna jellmez?:D
vagy szimplán víznek öltözök!!!
azt rátok bírom,h sós vagy édes legyen!

A kecske az nem egy okos állat... :)
twitch | 2007.05.09. 16:42:39de ki a f@szom(és miért) tart kecskét lakásban?

Tamás Gáspár Miklós egy robot!
dani0001414 | 2007.05.15. 20:21:44Náluk igy köszönnek el a végén hogy a fogukat csatogtatják.
És ha valakit meghalgatnak akkor mozdulatlanul és feszült figyelemmel figyel. :D:D:D









