
Kilakoltatatás könnygázzal és Molnár F. Árpáddal. (Ugyanitt, események a ház bejáratánál)
norbertvincze | 2012.09.19. 17:49:25egyébként elsődlegesen nem a rendőri intézkedésre értettem, hanem arra, hogy jogilag megtehető ilyen dolog következmények nélkül.
Rejtélyes gömböket találtak a Marson - a 3 mm átmérőjű golyók előtt értetlenül áll a NASA.
7sleeper | 2012.09.19. 18:29:35Moszart golyó ;-)

Most tényleg engem kóstolgatsz? :)
eospower | 2012.09.20. 14:41:07Amúgy azért nem ették meg, mert még kicsi, majd ha felnő nagyra :D

Amiko én se értem mit mond a tesvír!!!44
turbo5 | 2012.09.18. 22:01:15Szerintem nem olyan gaz, ez (ennyi alapjan) a normalisabbak kozul valo

A Botos név eredete...
Tooni | 2012.09.19. 19:59:33jah...25 kommentet :)

Mit szólnátok hozzá, ha nálunk is ilyen buszok lennének? :)
7sleeper | 2012.09.19. 20:19:27milyen tamás?

Ave Panorama, morituri te salutant!

Ezzel a szöveggel érkezett a post: „A Budapesti Királyi Törvényszéken lett kihirdetve az Apostoli Magyar Királyság EI P.1./2012./1.-es számú ítélete, az esküdtszék döntésének megfelelően! A rendőrök teljesen megértették mi történik, nem léptek fel ellenük, és az ügyvéd feladta az utolsó kenetet a bírónak. Vége van!”
bungle | 2013.02.21. 23:12:31izémizék küldte:
URL: http://youtu.be/4rUQjTFykiE
Szöveg: "Elmeorvosi vizsgálat, az otthonát jogosan védő Tauzin Krisztina ellen."

Tesókáim, egy kis mulaccság nektek szombat estére az ifjabb
VendeltőlCerceltől!7sleeper | 2012.09.17. 12:53:21zenész-cigányokkal nincsen baj, még ha fél hanggal eltérve, más ütemben játszanak is (pl. a Szegedben)
le van foglalva a kezük..
úgyhogy ha két kézzel fogná a mikrofont a kis dalmányos varjú, akkor lenémítva, mást nézve - el tudnám viselni..

Almaszüret ;)
bungle | 2012.09.17. 13:14:45Jimmy Kimmel prank: What do you think of the new iPhone 5? :D
www.youtube.com/watch?v=rdIWKytq_q4









