
Odanézz mekkora dudája van! Ennek lesz visszhangja a neten, az biztos! ;)
ffaannyy | 2009.07.17. 20:27:58Ha ezzel nyom egy faszkalapot, akkor senki sem fog vissza dudálni...
The Story of Stuff
bungle | 2010.11.29. 23:47:39Zöldésg küldte:
URL: http://tisztajovo.hu/2010/11/27/%E2%80%9Eszemetdombra-tervezve%E2%80%9D/
Szöveg: "Szemétdombra tervezve"

Ki nagyobb: ET vagy egy ewok? Nagyobb-e egy Boeing 747-es a 2001 Űrodüsszeia járművénél? Mekkora valójában egy AT-AT?
Egy Jeff Russel nevű úr összehasonlítgató oldala a sci-fi szereplőkről, járműveikről, lakóhelyeikről.Xorl | 2009.07.20. 03:01:26hmm.. ienre emléxem régebbröl is, bár megnem mondom h ugyan ez a csávó csinálta-e... mind1 nekem teccik :D

Még szerencse, hogy nem volt a közelben kriptonit. :D
Ravennë | 2014.07.02. 09:51:00Beküldő: ájjámeg
www.youtube.com/watch?v=BnyFg9gbBgA
Szöveg: Épp haza tartottunk, amikor megláttuk ezt!

Ne beszélj a robotokhoz! :D
eol | 2009.07.22. 14:20:42Itt van még két ilyen reklám a sorozatból: http://www.youtube.com/watch?v=0L2hDkxHvbA
Hogy a külső vagy a belső számít e, azt mindenki döntse el maga, mindenesetre alinke nevű modder kolléga mindkettőt fontosnak tartotta így születhetett meg ez a retro külsőbe öltöztetett „high-tech” csoda.csildicsildi | 2009.07.31. 23:43:38...

Reméljük már mindenki megkajált mára... ha nem, akkor jó étvágyat! ;)
Nusihusi | 2009.07.15. 23:47:14Én nem vállalkoznék ilyesmire:S:P

Az új Methodman Redman 'Mrs Internatiolnal' (Blackout2) klipben az 59. másodpercben egy magyar levél látható, bár a lány nem tűnik magyarnak.
Darkshade | 2009.07.16. 06:08:46AXN-en biztos adták az eredeti szinkronnal, és felirattal is.

Lányok, vigyázzatok a medencékben, nehogy megtaláljon titeket is egy "kóbor sperma"! :D
Grábor | 2009.07.24. 12:55:25Látom te is szoktad nézni a Discovery-t ;)
Bővebben a Mythbusters-t :)
Én már majdnem írtam nekik az első hazánkban leadott epizód után...
mikor rájöttem hogy nem tudom elmondani azt amit akarok angolul :P
azóta el tudnám mondani de már nem lehet nekik írni :P

20 dolcsis autómosás elefántokkal. :)
joovan | 2009.07.13. 13:02:49meg az elefánt is kimossa rendesen a nózit :D









