
"Nem megy ez még neked fiam!" :)
Nusihusi | 2009.07.27. 23:29:52Hogy beesett szegény a vízbeXD
Lehet eső, szél vagy hó a Shweeb minden időben hajtható. :)
Nem mellesleg a Shweeb megalkotói úgy gondolják, hogy ez a jármű megfelelő alternatíva lenne majd a jövő nagyvárosainak közlekedésében.kócimbóc | 2009.07.23. 22:38:40dik, háde' miénk lesz a mennyek országa :D vagy az 5ik elem :D

"A kutyafáját neki, ezek most szórakoznak velem?" :)

Nyilván ez nem jelenti azt, hogy például a nagyvárosi szmog nem káros az egészségre, de azért csak óvatosan a teóriákkal...
Winterborn | 2009.09.29. 08:50:10Nem akar valaki segíteni lefordítani?
Mai ismeretterjesztő rovatunkban avigyorgó vízicocaHelicocranchia pfefferi nevű ritka tintahal. Akkora, mint egy pici labda, a világ minden tengerében megtalálható, de igencsak eldugva, általában száz méternél nagyobb mélységekben. Ha teleszívja magát vízzel, a bőrelszíneződései miatt úgy néz ki, mint egy mosolygó, jóllakott napközis. :)kócimbóc | 2009.07.23. 22:33:41erről eszembejutott amikor kiskoromban a rokonok halat pucoltak és a hólyagot odaadták jáccani :D elvoltam vele jah.... :)

After Dark film stúdió, és horror fesztivál rendezők
A fesztivál minden évben a Halloween előtti héten zajlik. Horrorra, sci-fi-re, fantasyra és egyéb rokon műfajokra szakosodott. A filmek Észak-Amerikából, Európából és Ázsiából érekeznek. A díjakat a közönség szavazza meg.
A fesztivál szlogenje: "Truly out of this world."
A fesztivál honlapja
Az oldalon 9 nagyszerű horror/krimi/thriller film honlapja/Imdb linkje tekinthető meg (bocs, hogy nem posztolom a maradék 8-at külön-külön, egy volt már).
3 másik linken meg találtok még 8 filmet amiért érdemes meghalni. (Ezekért is bocs.)
Ezen fesztiválon mutatták be a Pillangóhatás harmadik részét, aminek magyar vetítési időpontja még nincs.izébigyó | 2009.07.21. 14:05:45Én is láttam már rég, a 2-nél tényleg jobb, de ettől még nekem kiszámítható és erőltetett volt...

Egy (már nem szomjas) orosz bringás szabadstílusú trükkje. :)
Nusihusi | 2009.07.20. 23:11:29Így kell összetörni 1 bringát:P

Mammatus felhők New York felett.
Nusihusi | 2009.07.20. 23:23:37Szép:) Egyébként ténnyleg olyan, mintha mellek lógnának az égből:)

Lehet, hogy nem akar kistestvért... ;)
ffaannyy | 2009.07.17. 20:25:49Jól arrébb rakta a gyerkőcöt :D

eROCKIT - kicsit motor, kicsit bringa...
Xorl | 2009.07.20. 03:00:06Érdekes.. bár nekem nemigazán jön be...









