
Egy (kutya)kiállítás képei :)
bandee1219 | 2008.04.16. 12:36:36http://www.funpic.hu/files/pics/00032/00032921.jpg
Koponyás asztali lámpa
Két színben készült, feketében és fehérben. Három égő került rá, az egyik a búra alatt, a másik kettő pedig a két szem helyére. Minden színből csak 100 darab készült el. Az ára majdnem 300 000 forint.Balázs | 2008.04.07. 23:46:19mermostmér?:D

Madam X-otic zenéje már tavaly is bearanyozta egy napunkat. Most új klipjével kedveskedik nektek!
Aki még ezek után is bírja a megpróbáltatásokat:
Saint Tropezi randevú.
Dübörgő ritmus (easter version).
Salsa - ha az egyik már elkopott. :D
(Természetesen emelem kalpagom is!)ördög11 | 2008.04.11. 19:56:45"bittedanke":D:D:D:D
le van zsírozva.
(de Kotta! figyelek ám. ha másnak mered odaadni...nyisz! :D)

Az Animusic egy újabb darabja - egy fogaskerékcsoda azoknak, akik szeretik a dobszólókat.
bandee1219 | 2008.04.08. 22:34:56Viszont a címével lehet kötöszködni. Oo

Eastpak táskák - brutál egyediség :D
Padrag | 2008.04.11. 17:33:18Brutál

Danny Trejo alias Machete
Akik látták a Terrorbolygót, azoknak biztosan megakadt a szeme a film előtt leadott 2,5 perces, Danny Trejo főszereplésével bemutatott filmelőzetesen, a Machete-n. Aki kicsit utánanézett, az hamarosan azt is kideríthette, hogy az egész csak kamu - egy ál-trailer.
Machete ennek ellenére rövid idő belül hihetetlen népszerűségre tett szert, és Rodriguez nem okozott csalódást a rajongóinak - megrendezi a filmet.
Egy kis séta a hegyekben... ;)
Én tériszonyos vagyok, nekem még nézni is rossz volt, a végét meséljétek majd el, mert ott már nem mertem odanézni! (már tudom, hol lesz az első Izé találkozó: El Caminito del Rey, Spanyolország ;) - bungle)
Mindjárt itt az EB, ergo jól jöhet egy kis online tévézési lehetőség.
Jó szórakozást! (persze nem csak foci van!)Belkar | 2008.04.04. 14:26:03kösz mind a kettőtöknek mindkét oldal fasza

MySky GPS Star Tracker - házi égbolt útmutató
Laci | 2008.04.06. 09:10:49Jól érezted. Ha egy komment után ki kell tenni a szmájlit, az majdnem olyan mintha a saját vicceden röhögnél. Csak erősen indokolt esetben teszem ki a :), D:, vagy a DDT-t. Ha ilyet látsz tőlem az az "irtó vicceset" fogja jelenteni.









