Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).MAGura | 2007.07.03. 13:37:50Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel végülis utánzatról van szó, nem fog úgy hangzani mint egy rendes gitár. És nem azt mondom hogy aki pedig loopokból és sample-kből összerak egy zenét az tud gitározni, vagy hangszeren játszani. De az elektronikus zene mint hangzás baromi tág fogalom, nem feltétlen kell arra gondolni hogy valaki aki elektonikus zenét készít, az valamilyen hagyományos hangszerekkel előállított hangzást próbál utánozni. Vannak olyan hangok is, amiket hangszerrel nem lehet előállítani, és ebből kifolyólag vannak olyan előadóknak olyan track-jei aminek a hangzásását hagyományos hangszerrel ugyancsak nem lehetne utánozni, és szerintem ezek a zenék is lehetnek ugyanolyan jók a maguk nemében, és ezeknek az előállításához is ugyanúgy kell tudás, tehetség, és nem feltétlen kisebb munka, mint megszólaltatni egy hangszert.
Márciusban még megvolt, májusra már eltűnt egy tó. Kinek a keze lehet a dologban? David Copperfield már megint unatkozott? Esetleg szomjas ufók jártak arra? Vagy netán familiárisan hiperpigmentált egyének ellopták a drága H2O-t? Tippelj te is... :Dkanoc | 2007.06.23. 17:22:05Szerintem kiitta a gödény

Régi darab ugyan, egyszer valami looser a Fábry showban próbálta utánozni... de itt az eredeti... "Hogyan táncoljunk egy rave bulin!"
Bizsu | 2007.06.28. 20:05:27Amint felkerül a szar a polcra, rögtön dzsemnek képzeli magát.

SuPuzzle - aki megoldja kap egy 10-est :)
SexyBaby18 | 2007.10.26. 17:15:54én is megcsináltam... ne legyél oda magaddal emo...

A nap kérdése: Hányszor kell rúgatni egy 11-est?
Insane | 2007.06.23. 12:58:35Teljesen mindegy, az van amit a Biró mond, fuj, jelez, mindig neki van igaza akkor is amikor nem.
Ez egy ilyen játék. Ha 20x ujra rugatja akkor ujra rugatja... ez az ő döntése.
Másrészt mást lát a biró ott lenn, mint más a közvetitésből vagy lelátoról.

Lim Art - egy 21 éves orosz lány képei
D-vid | 2007.08.04. 21:06:31most akkor 1 v 21?
amugy nagyon szépek:D
26 hot dog 12 perc alatt
A hot dog evő versenyt az egyetlen női versenyző nyerte - ráadásul egy törékeny kínai lány a sok nagydarab férfi mellett. :)kanoc | 2007.06.23. 17:29:14Egyééé csak

Ezeknek ki van egy kereke... :)
kanoc | 2007.06.23. 17:30:10Ügyesek

A világ egyik legelvetemültebb repülőgép-szerencsétlensége egy jó kis angol rövidfilmen.
Laci | 2007.06.19. 23:46:42Konklúzió: nem tudunk mindent megemészteni és nem minden ég el az atmoszférában. Továbbá ne napozz repülögép árnyékában, mert esetleg valami szöget üthet a fejedbe.

Ez egy pesszimista ország, én is pesszimista lettem... Elkészült a budapesti panaszdal. :)
Su | 2007.06.25. 10:04:42viszont ezt a helyzetet pont az emberek többsége választotta. pedig nem volt kötelező. és bizony valahol pont ezek a többségben lévő emberek tehetnek arról, hogy úgy lopják meg és zsákmányolják ki őket ahogy csak akarják(meg azokat is akik a többség kényszerítő ereje folytán nemigen tudnak mit tenni ellene). tudomásul kellene venni, hogy ez a rendszer más mint a régi volt és bizony fel kellene nőni mindenkinek és alkalmazkodni hozzá, mert itt már nem lesz ott a jóságos Kádár János bácsi aki a szerencsétlenek és tudatlanok orrát kitörli. majd ha mindenki elég nagy lesz hozzá, hogy észrevegye mikor és hogyan csapják be, károsítják meg, akkor talán összefogva tenni is tud ellene. már ha ez a nép valaha képes lesz az összefogásra amit én személy szerint erősen kétlek.









