
A biciklizéstől jobb lesz a szex - ezzel a gondolattal kampányol a kormány a bicikli mellett.
Bécsben ötször annyi bicikliút van, mint Budapesten, de a kormány szerint nem csak útból van kevés, kevés a kerékpáros is. Ezért akart a minisztérium - ahogy fogalmaztak - "ütős, figyelemfelkeltő kampányt". A Gazdasági Minisztérium szóvivője azt mondta, nemcsak azzal foglalkoznak, hogy több út épüljön, több biciklis is kell. Erről szól a mostani kampány, amiért a minisztérium 3,2 millió forintot fizetett.Schabee | 2008.05.09. 15:12:21hát ez állat XDXDXDXD
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legveszedelmesebb madara (a Guinness rekordok könyve szerint), a kazuár. A strucc és az emu után a harmadik legnagyobb testű futómadár, borotvaéles középső ujjával, "karate-rúgással" sebesítve támad vagy öl.
bigyminyő | 2008.04.23. 11:02:37Ilyen kazuárt láttam a miskolci Vadasparkban.Élőben nagyon nyugodtnak tűnt....
Persze ha veszélyben érzi magát félelmetes tud lenni.Egy strucc is meg tud ölni egy embert....

Mosómaci etetés. :]
Szerintem nagyon édes!
Volkswagen GX3 Concept - egy kicsit szerintem a KTM X-Bow-ra hajaz, de ez is érdekes egy koncepció.
Re-Peet | 2008.04.18. 09:45:36Deeehogyisnem.. ha máshogy nem, megoldod így:
http://www.youtube.com/watch?v=1SPd9wTPV4g&feature=related
:DDD

Orrba-szájba! :O De szó szerint! :D
dega44 | 2008.04.18. 00:57:19Hát...ez már az IQ light végpontja....nekem legalábbis

Miata izék (szerintem photoshop).
spidy | 2009.06.22. 23:51:36MIATA Shit -***************************** nagyon tetcenek :)

Állítólag begyorsulnak a gyerekek a színezőanyagoktól. Szerintetek ő milyen színezőanyagon van?
Purple | 2008.04.13. 19:43:53álmennyezet van, az nem szokott csak úgy hullani a melegtől :D azt ki kell belőle váltani.. :DD szerintem ez valahogy összefügg a témával :O :D

Szerinted viszket nekik?

Orgazmust előidéző szoftver - és még csak nem is japcsi! :D
A szoftver ingyenesen letölthető.(Azért én szerintem maradok a hardveres úton).::JunKieEQ::. | 2010.09.23. 08:47:02Ez tiszta tré... :)

Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P
"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."









