
A dubstep macsek után itt egy dubstep beagle :)
riccso | 2012.04.11. 20:52:03De az nem ült 10 évig az undergroundban ahonnan 1-2 év alatt hatalmas mainstream ismertségre ugrott. Meg azt zenészek játsszák, nem ""zenész-producerek"" akik tökegyedül egy programmal csinálják a zenét.
8O)
brier | 2012.04.07. 15:53:31kutyaaaaaaaaaaa:D

„Rágcsálóírtók” - fél méteres láncon
bungle | 2013.05.30. 11:12:40roberto küldte:
URL: http://youtu.be/yC6wPj4iJz0
Szöveg: "Csak erős idegzetűknek! A gazdájukat kéne feletetni velük."

Kutyalift (5000 angol font, kb. 1,75M Ft)
Oci | 2012.03.30. 19:24:54A macsekos jobban tetszik. Nagyon eredeti és Olcsóbb. :)

Aki esetleg nem tudja, hogyan kell stílusosan a kutya pofáját nyalni, annak itt egy fincsi videó :)

„Igen, itt Coooooody!” :DDD
7sleeper | 2012.03.27. 11:44:14http://www.youtube.com/watch?v=8UaFOIboH2E
"would you like some air?"
cody liked this ;-)

Egy lehetséges megoldás az energiaválságra ;)

Jayden, a kis rosszaság bajban van... ;)
zed911 | 2012.03.28. 22:57:08Mennyire aranyos :D

Kutyacsúszda :)
brier | 2012.03.20. 09:10:59én is írok :D
cuki kutyiiiiiiiiii
kipróbálnám az enyémmel is de nincs a közelben csúszda :(

Csúszdakutya :)
kkovi8 | 2012.03.20. 22:30:58Édes kicsi csillagom... de cukííí... ( v¢. v¢)









