
Ti mennyire vagytok előítéletesek?

Egészen hipnotikus tud lenni a profi dominós trükkök nézegetése

Elolvadsz a cukiságtól!
De komolyan, a vidrákkal barátkozó kölyökkutyánál nehezen találni cukibb dolgot.
A természet néha fura dolgokra képes
Avagy újabb pareidoliás poszt, csak ezúttal fákkal.
Szedd össze a csapatod! Akció van!
A Call of Duty új részéhez egy elég vicces élőszereplős reklámot dobtak össze.vater85 | 2017.10.17. 21:02:52A Replacer-es videóknak a nyomába se ér.

Illésné Áncsán Aranka egy igazi hétköznapi hős
A szociális területen dolgozók kategóriájában ő kapta idén a Richter Aranyanyu díját.
A házilag készített horrorportré iszonyat menő

Ez a kutyus a legcukibb dolog, ami a világpolitikában történhet

Megfáradt a pótkocsi, ezért úgy döntött ledől egy órácskára
rermo | 2017.10.10. 15:13:24Értem .... ha csak így nem . Tehát ha azt mondja a fuvaroztató , hogy gyorsan vidd az árút nem számít hogy felborulsz-e vagy sem akkor így kell csinálni . Most már legalább ezt is tudjuk egy olyantól aki belelát ezekbe a dolgokba .

Az idiotizmus ölni tud
Szerencsére ebben az esetben volt ember, aki még időben kapcsolt.Mimis | 2017.10.06. 22:38:47Látom csatlakozni szerettél volna és jöttél okosat mondani... háááát, nem jött össze...
Láttam nem egy kutast dohányozni a benzinkúton, de egyik sem a kútoszlopnál gyújtott rá. Az épület mellett meg már nincsen akkora koncentrációban benzingőz, hogy problémát okozzon.
Ennyi










De miért nem készítenek ehhez hasonló átnevelő filmet arról, hogy pl. ne féljünk a skorpiótól és ne legyünk előítéletesek? Bátran vegyük a kezünkbe mert csak egy részük halálos és akkor mi baj lehet?
Miért mindíg a fehér ember számára készítenek agymosó filmeket amiben azt kellene megtanulnia, hogy viselje el a bűnözők, aberráltak, stb. által ellene elkövetett cselekményeket?
> Nem kell tolerálni a bűnöző életmódot.
Ehhez képest ha valaki felmeli a szavát a cigánybűnözés ellen akkor az rögtön rasszista, náci, stb. lesz. Pedig korábban tananyag volt.
https://goo.gl/j8pJtj
Arról nem is beszélve, ha pl. két cigánygyerek szórakozásból agyonver egy idős öregasszonyt akkor a tisztel bíróság szerint az gyerekcsíny. Ennyit a bőnöző életmód és a tolerancia kapcsolatáról napjainkban...
> Itt arról van szó, hogy ha valaki cigánynak születik, akkor nehéz neki tisztességes életet élnie, mert előítéletesek vagyunk és lenézik meg kerülik, holott lehet, hogy jobb ember nálunk.
Én nagyon sajnálom azt a jelentéktelen százalékot aki normális de senki ne várja el a társadalom másik felétől, hogy a jelentéktelen százalék kedvéért elviselje a túlnyomó többség által elkövetett bűncselekményeket, stb.
> A rosszat meg nem kell bemutatni, szerintem megtapasztalta már mindenki.
Na látod pont ez az alapja az úgynevezett előítéletnek. (úgy hívják, hogy tanulás) És ha ezt meg akarják változtatni akkor a cigányoknak kellene megváltoznia, de megváltozás mikéntjéről nem készül oktatófilm a cigányok számára ...