
Az Alcatraz börtönszálloda Németországban.
iw84u4t | 2009.08.14. 07:53:11Igazán menő akkor lenne csak, ha az igényesebb vendégeket egy apró felár fejében kínvallatásban és kőfejtésben is részesítenék...aki mindkettőre befizetne, az mondjuk kapja egy pár bónusz korbácsütést is tiszta ingyen...gondolom, csak úgy tódulna a jónép...
Loco Mama - It's a Candy Bra
Egyebet nem tudok elmondani, a videó magáért beszél. :D1nessa | 2009.08.14. 13:03:43nagyon jofej:)
birnam ha ilyen nagyfaterom lenne:D:D:D

Magyar - roma nyelvrokonság. :) (nem kell semmi rosszra gondolni...)
Lilu__cica | 2009.08.19. 09:10:02Ez tetszett! Kár, hogy így reggel semmin se tudok röhögni, de sebaj, megnézem majd délután is :D

Néhány izés ping-pong asztal.
Jokker | 2009.08.13. 06:42:50Egy-két asztalon játék közben deszkázni is lehetne :)

Alyssa Monk festményei (igen, festményei, nem fotói! :))
Kiscsuri | 2009.08.18. 19:54:04Gyönyörű!

Világhódító hangyák
Mint az előző "hangyás" posztban láthattuk, a levélnyíró hangyák hatalmas, több négyzetméterre kiterjedő földalatti fészket építenek, ám a kolónia méretének tekintetében az argentin hangya (Linepithema humile) ún. szuperkolóniái még ezeket is überelik: egy ilyen több milliárd egyedből és milliónyi bolyból álló szuperkolónia akár több ezer kilométerre is kiterjedhet, ráadásul ezek a szuperkolóniák csupán részeit képezik egyetlen globális méretű "hangya-megakolóniának"!kukulkan | 2009.08.13. 10:54:46Ja, egyébként a kép ami a cikkben van rossz, az nem az argentin hangya, ugyanis az így néz ki:
http://myrmecos.wordpress.com/2008/04/13/how-to-identify-the-argentine-ant-linepithema-humile/

Ami megmentheti a papír alapú médiát, az a kibővített valóság.
Tovább gondolva gyakorlatilag bármilyen témában megjelenhet egy magazin vagy újság lapjain egy 3D modell. Lehet akár az egy tál étel egy receptkönyvben, épület, szobor, gyakorlatilag bármi. Ami ehhez kell, már létezik is, hiszen egy erősebb teljesítményű kamerás mobiltelefon megfelelő szofverrel egy pillanat alatt beolvassa az újság hasábjáról a kódot, ami alapján a mobil letölti a netről a 3d modellt és textúrákat és már élvezhetjük is, hogy milyen egy új autómodell, vagy mobiltelefon vagy bármi, hiszen manaság szinte mindent meg tudnak építeni 3D modellként. Te milyen újságot vennél így újra meg?rubigo | 2009.08.12. 08:53:34minimum playboy-t

"Vakarjál már, vakarjál, minek tartalak?" 2. rész. ;) (az első...)
Nusihusi | 2009.08.10. 21:01:02Nagyon aranyos:) Inkább fordítva van: a gazdi azért tartja, hogy legyen kit vakargatni;)

Hangya város
"A nagyon népes hangyacsaládnak nem elegendő egy fészek, hanem a főfészek közelében mellékfészkeket épít, ahonnan utak vezetnek a központba. Az utakon azután rendszeres és állandó járatok vonulnak." (Wikipedia)bungle | 2013.11.18. 21:07:31norbertvincze küldte (ua. mint a post, csak azt már törölték):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=ozkBd2p2piU
Szöveg: "Hogyan is néz ki egy hangyák által épített földalalatti gigapolisz?
Kutatók folyékony cement segítségével felfedik a hangyák hihetetlen földalatti világának szervezettségét."

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én inkább a lovat ültettem volna fel az "elefánt" hátára.
rubigo | 2009.08.16. 13:50:30diétázni kell, nem pityeregni









