
Black Button
Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD
Itt meg egy Turbo Raptor.bandee1219 | 2007.10.11. 11:35:50Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...
Ezt az oldalt tegnap találtam és úgy érzem, hogy meg kell osztanom Veletek!! xD Röviden annyit tudok róla leírni, hogy itt megtalálhatsz egy csomó hasznos/haszontalan holmit (pl. klíma, bicikliből chopper, wi-fi antenna), amit akár otthon egy kis szakértelemmel Te is elkészíthetsz! Jó munkát! xDfex | 2007.06.30. 13:37:35igazán nincs mit:D

Verekedős gémizé diktátorokkal, közméltóságokkal és egyéb híres emberekkel.
Rezila | 2007.07.01. 16:26:13Borzalmas. :) Hitler és a földgömb...nagyon erotikus. :)

Na ez a hal egy kicsit megdolgoztatta pelikán elvtársat.... :))))
Tomcsisz | 2007.12.17. 10:27:55LOL ez romaniaban volt...

Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.
A legnehezebb rejtvény az interneten
Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :Dgameover | 2008.06.28. 19:07:59AJJJJ MI A F*SZT KELL CSINÁLNI A 3 szinten????????????????????????

Egy kis fejtörő, hogy ne unatkozzatok! :)
Marton350 | 2008.02.05. 17:44:16az is a feladat része h talájjuk meg a helyes linket ami elvezet a oldalhoz? :D

Pootris - végre egy kultúrált játék :D
BleedingDante | 2008.05.13. 23:45:43Naon eszement 1 gém az 100 de jó is sztem naon jó a hang is benne legalább 20 percig el lehet vele játszani de én asszem kábé oan 50 percet nyomtam vele...

Egy remek sámán, egy észak-keleti faluból... :)))

Hej, halászok, halászok,
Mit fogott a nyilatok?
Nem fogott az egyebet,
Repülő szárnyú keszeget.
;)Dawe | 2011.04.29. 13:18:31ezért fertőtlenítik le a horog ütötte sebet










ne idegeskedj, árt a szépségednek! :)
/hallgass bele a rádióba,showder klub,osz't joccakát!/