
Banánhéjeltávolítás egyszerűen
Purple | 2008.04.15. 20:26:00köszönjük riv, köszönjük FEPMAAP :D :SS
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a macipolip.
De hát kicsoda valójában a macipolip (dumbo octopus)? Napszemcsis vállalkozó fekete autóval? Valamelyik állam parlamentjében ül? Sziklamászó? A fenti képet felhasználva leleplező képeket várok a kommentek közé kis barátunkról. A győztes pedig azt hiheti, hogy kapBungle-tőlkottátólvalamitegy rekesz sört.
bungle | 2011.05.09. 16:18:00Macipoliptánc: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106706 :D

A rossz gyerekeket is megbüntetik. Lefáradt szüleiket szintén.
(macskás poszt ;-) )Drawen | 2008.04.14. 09:39:10király! nevettem:) iszta jó alternetív punk rock

Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.
Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :Dbungle | 2008.06.02. 13:50:19The Legend of Zelda Theme on theremin
http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU
Van nekünk egy Milgram Shopunk, ahol éppen Tisza cipellőket árulunk arcátlanul alacsony áron. Önreklám vége, kellemes hétvégét mindenkinek.M4RCI | 2008.04.22. 16:25:10Ma jött meg a cipőm amit itt rendeltem köszi :))) imádoma tisza cipőket! Drágák de tény hogy a minődségük páratlan, és nem tömegárú szal amit veszek nem jön szembe más lébén.... aki kihagyta ezt az akciót azt sajnáltatom :D:D
sztem minden verseny főnyereménye legyen tisza cipő xDxD persze ez csak vicc
Szal emgjött és faszás a cipő... tenk yú!

Tuti mindenki örülne egy ilyennek az első randin! :D
CRaPtRaSH | 2008.04.18. 12:43:51nem,de ez jóvolt :P

Akinek tetszett, vagy inkább mondjuk úgy túlélte Madam X-otic zenéjét, ajánlom szeretettel a művésznő másik együttesét, a Dolly Rambo-t, olyan észbontó slágerekkel, mint a Szekrény vagy a Porszívó.
Ez az igazi agymasszázs, nem a head spa!bungle | 2011.04.05. 20:22:06Dolly Rambo - Pisi-Kaka Woodoo-Baba
www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk

Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.
A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.
A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.
Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.
Luflee | 2008.04.16. 22:53:13Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulatos es varatlan esemenyekkel teli. foleg az utolso 20 perc. Dr houserol hianyzott a szakall, es a legjokepubb rendor is meghalt ( distant ) ez az ossz hibaja a filmnek. :)))))

Variációk egy témára... Lassan itt az Izén is érik már egy újabb PS verseny. ;)
kotta | 2008.04.13. 21:58:25Hopp! Ezt ismerem! Van is rá PS dögivel! De jó alap, elismerem!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csillagorrú vakond. Ha pár percig nézed, már nem is annyira félelmetes, sőt egyenesen aranyos. :)









