
Hé figyejémáncsak ide!!!!!44 má nem csak "csíkozzák" az eget, de mán a jeget is lézerrel vágják az Antarktiszon!!!!!!!444

A kitartás nagyszerű eredménye! 70 kg-ot fogyott egy év alatt. Tisztára mint egy fogyiszer és fitness termék reklám, de le a kalappal! :)
közlegény | 2012.10.06. 14:26:00kezd lefolyni a vázról, kitöltve jobban nézett ki.

A Rethink Robotcs vállalat Baxter nevű robotja miatt belátható időn belül amerikai segédmunkások milliói kerületnek az ucára, mivel a robot rendkívül könnyen tanítható, és egy nyugati munkás néhány évi bérköltségéből megtérül.
Az ehhez hasonló technológia elterjedésétől révén a fejlett országok visszanyerhetik versenyképességüket a fejlődő világgal szemben a munkaerő intenzív területeken, viszont globális szinten hatalmas szociális problémákat generálhat.kicsicece | 2012.10.06. 10:39:26Segédmunkás? Ez csak egy sima egyszeru futószalag-robot, csak túl van bonyolítva a feladathoz.
Kuldjék fel a tetore téglát pakolni, na arra kiváncsi leszek.

„Olyan gyönyörű vagy, mint Bosznia!” Hát nem romantikus? ;)
(Á)Gika, ne dőlj be az olcsó trükknek, pár hónap múlva úgyis megint megcsal! :Dbungle | 2012.10.05. 13:18:05Máris mém lett a Madách téri bocsánatkérés
http://index.hu/tech/mem/2012/10/04/maris_mem_lett_a_madach_teri_bocsanatkeres/

Litter Genie: I Haz a Catnip in Mah Head - drogos cicákok! ;)
Nusihusi | 2012.10.04. 21:02:13Vajon mit szívott a készítő?:D

Hentesbolt kannibáloknak ;)
A Resident Evil játéksorozatot gyártó Capcom úgy gondolta, hogy egy rendhagyó reklámkampánnyal borzolja fel az emberek kedélyét. London egyik legismertebb húspiacán nyitottak egy különleges hentesboltot, ahol nem marhát, borjút vagy csirkét, hanem embereket árultak. A Wesker & Son nevet viselő üzletben csak a legfinomabb zombi csemegéket kínálták: combot, lábat, szemet, ujjat, sőt, még péniszt is. A testrészek pedig tényleg ehető húsból voltak, persze nem emberi húsból :)7sleeper | 2012.10.05. 15:59:54:-)
mindig le lehet öblíteni egy kis kóserrel. 8-)

Újrahasznosított Harley-Davidson. Összebűvészkedte David Chopperfield ;)

Kína, a rablógazdálkodó nagyhatalom
Döbbenetes gazdasági fejlődést hozott az elmúlt tíz év, de elképesztő környezeti károk árán.Botos Vendel | 2012.10.04. 19:01:55há jo van....

Go(e)rilla hernyó :)
BusKeyCome | 2012.10.04. 15:34:51A hernyóra gondolsz, ugye? Mert szerintem is az. :)

Pávacsi.
Szancso | 2012.10.02. 18:49:09Pávakutya. :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ELIzhxXHogc#!










tehát nem egy nagy teljesítményű lézerről, hanem egy giga fagyasztósugárról van szó!