Az akváriumom hátulján van egy olyan háttérkép, amilyen szokott lenni mindenhol. Na az és az üveg közé befolyt a víz... és ez lett... egy BÁLNA! Van szeme is meg minden... mindegy, bálnám még úgyse volt. :)LYoczy | 2009.03.05. 22:51:17.
Egy 14 éves finn gyerek építette...
Laci | 2007.10.23. 21:18:41"The photo you were looking for has been deleted"...
Elképesztően beteg építmény. Egy rakás gyufásskatulya egyetlen kis ablakkal középmagasan, meg még eggyel a talán "felvonóhíd" jobb oldalán ami lehet hogy portásfülke. Ha jól látom, 2 db. kukásvödör van; sokat szemetelhet, aki ott lakik. Az ajtó fölött - kissé oldalt - valószínüleg videókamera van, hogy "a lelkem" tudja ki az aki be akar hatolni.
Kedves bungle, ne haragudj, de egy 14 éves gyerek szerintem nem ÉPÍTETTE, nem is építtette. Esetleg rajzolt valami efélét (meglehet, temperával Rubik kockát kellett festeni rajzórára), ki tudja, minden esetre a nagyon gazdag, de nem kevésbé hülye szülei ÉPÍTTETTÉK meg neki ezt a 3 emelet magas "izét", ahol valóban szplendid az ájzölésön.

Ezek a japcsik egyre hülyébbek... :D
Su | 2007.07.09. 10:47:50ne hidd, hogy oda nem csípteti

Egy kis feszültség levezetés... Mélyen együttérzek a játék kitalálójával!
levi | 2008.04.16. 12:50:43hogyhogy nem töri el a kezét a képernyőnél?

Újabb kijutós játék. Egy garázsba vagy bezárva a mociddal, és innen kell kijutni! :D Jó játékot hozzá!
izezokiscsaj | 2010.03.28. 18:44:48egyébként hogy használjam a távirányítót?
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.Ficánkusz | 2007.11.01. 11:04:47Könnyű,de jó.

Akinek nem volt elég a tavaly nyári ajánlatunk, annak egy új vízi lőfegyvert (ráadásul kétcsövű!!!) ajánlanék a figyelmébe. ;)
petidobi | 2007.07.05. 10:34:37pfffffff...

Rózsaszínbe öltözteti kutyáját Steiner Kristóf
"Borzasztóan jó móka a kutyát öltöztetni, ugyanúgy, mint egy gyereket..." LOL.izébigyó | 2016.03.25. 10:59:50STEINER KRISTÓF TÍZ ÉV UTÁN ELVÁLT A FÉRJÉTŐL
http://www.borsonline.hu/20160325_steiner_kristof_tiz_ev_utan_elvalt_a_ferjetol

Egy aranyos "fingós" játék... Jó szórakozást! :)
petidobi | 2007.07.05. 10:43:47XD baszki,betegség----

Egy iráni falu a hegyoldalban
Balázs | 2007.07.04. 00:19:32slambuckalakók XD









