Order of The Stick - egy milliók által kedvelt szerepjátékon alapuló humoros képregény ami már több nemzetközi díjat nyert.
Itt pedig a magyarított változat (nem adja vissza az eredeti hangulatát, de azért jó).anon | 2008.05.01. 14:06:19Ja tényleg :D
Sok sok vadászgöri :-)
(csakazértis megtoldom egy bonus videóval :D - bungle)
1nessa | 2009.10.18. 18:24:34http://www.youtube.com/watch?v=sWl_snUToM8
Vadasz goreny es a csipos paprika.:)
Egy kis macskás téma :) csak a macsekok kedvéért. Katamarán tipusú futómacskás úszókotró! A felépítmény tetején van egy kis házszerű bádog doboz, na az a futómacska! :) Cicabarátoknak egy elnyűhetetlen simogatható cicus, lehet rá mondani, hogy kövér és nagy, de nem az egerektől!kotta | 2008.04.19. 01:19:09Ez egy marha jó poszt. És nem irónia, mert komolyan az.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tatu, a páncélos hadosztály legdurvább tagja. Van hat-, hét-, kilenc-, meg feketeöves tatu, utóbbi a legkeményebb, Chuck Norris is fél tőle. Van gyapjas, sörtés, szőrös, meg csupaszfarkú tatu (a nagy csupaszfarkúról már nem is beszélve, az rendkííííívül fééélelmetes!). Vigyázni kell, mert hamisítják plüss meg ál-leszbi oroszlány verzióban is (ez utóbbi egyik tagját szerencsére hasba lőtték bugyiban). Más most nem jut eszembe, kéremkapcsojjaki.
alphadog | 2008.04.22. 17:06:34Tatu lányok jól érzik magukat: http://krazyhollywood.blogspot.com/2008/04/tatu-and-striptease.html" target="_blank">http://krazyhollywood.blogspot.com/2008/04/tatu-and-striptease.html

Egy furi ember munkái.
(Néhol merészebb, vigyázzatok gyerekek!)Powaflips | 2008.04.16. 07:06:17Hát egy kicsit elvont..:)

Tudom, hogy titokban mind egy ilyenre vágytatok... :D
bandee1219 | 2008.04.16. 12:33:05De ez már volt is, nem? Legalábbis linkelve tuti.

Ginebra Fockink - egészségükre!
(a dallam is húzós, de a szöveg az igazi)bigyminyő | 2008.04.16. 17:45:54EZZZZ!!!
Nagyon nagy munka lehetett kitalálni ezt a velős tartalmú szöveget.....:)
Ez reklám?Ha igen mit reklámoz?Igyunk folyóvizet mert az Fockink?........:)
A július 18-án mozikba kerülő Batman: The Dark Knight amolyan előzetes kedvcsinálójaként érkezik a Warner gondozásában a Batman: Gotham Knight című kézzel rajzolt egész estés film, mely kizárólag DVD-n lesz kapható. A július 8-tól kapható mestermű az Animátrix-hoz hasonlóan hat fejezeten keresztül mutatja meg, hogy Bruce Wayne hogyan vált Gotham védangyalává.Digo | 2008.04.18. 17:15:171: jogos.de azt nem tudhattam :D.Attol függetlenül én a Marvel-t jobban szeretem (mondjuk a legutobbi szarságaik eléggé durvák) de a DC nyerne.szerintem.
2: Ha beleszámoljuk a Crisis elötti időket,dkr-t meg ilyenekek kijön százra is :P

Csak hogy ma is legyen macskás poszt...
Orazio, az olasz macs már szerencsére nem kerülhet be a Guinness Rekordok könyvébe, az ui. megszüntette a legnagyobb súlyú házikedvencek kategóriát, miután a legtöbb gazda halálra etette szerencsétlen állatokat. Előtte egy amcsi macsek tartotta a rekordot 18.5 kilóval.Ide kapcsolódik: fogyókúrázó házikedvencek.bungle | 2012.03.29. 13:20:33www.dailymail.co.uk/news/article-2121684/I-lose-ounces-Maverick-22-POUND-moggy-goes-diet.html

Tudományos tetkók. :)
bungle | 2010.04.29. 09:01:25lb7 küldte (a fenti link már úgysem működik, de kb. ugyanezek a képek voltak ott is, majd cserélem)
URL: http://blogs.discovermagazine.com/loom/science-tattoo-emporium/
Szöveg: "Tetoválnál magadra ilyet?: periódusos rendszer, DNS-spirál, matematikai-fizikai képletek, evolúciós dolgok... hát nem tudom..."









