
Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak kiwnw | 2007.11.05. 10:23:59osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszeriparba van .. sztem rég megvan már a gyógyszer erre is, az aids-re is stb .. legyen mindenki egészséges? legyen a Föld túlnépes? a f@szt, legyen sok pénze azoknak akik benne vannak, aki meg beteg az meg fizessen a semmiért aztan haljon + ,siralmas :/
Nagggyon súlyos amatőr videó egy afrikai szafariról, érdemes végignézni!
Optimus Prime | 2007.07.14. 10:06:24Megmenekült, egy csoda volt :)

HydroSlide - ahogyan egy hawaii lány csinálja. :)
Tetszik ez a mozgás, órákig el tudnám nézni. :DSchabee | 2008.03.13. 23:40:55hm ez jó csak semmi értelme :)

Húúúú, több mint 20 kilós megagigaóriás mexikói varázsgomba. 8D
Asszem ettől egy kisebb hadsereg is rendesen betépne. ;)nyehőce | 2007.07.13. 00:11:17Szerinted ott örökké él? Meg kell enni jól... :D

Ez a japán csóka több mint 100 guminővel él.
És egyre több férfi él választ magának "sex doll" társat: Guys and DollsBizsu | 2007.07.12. 21:17:46Ez nézőpont kérdése

Egy jó ok, hogy ne csald meg az asszonyt! ;)
Joska koma | 2008.12.12. 22:09:44Persze, mert az autó nem üt vissza.

Sim Day and Night
Ez egy "életszimulátor", melyben a város csicskájaként kezdesz, majd te lehetsz a góré.Yvette | 2007.09.12. 13:32:56Annak a Big mannek, hogy adom oda a pénzt, ha ottsincs??????:D

Snowman Salvage - egy igazi nyári..izé..téli hóemberépítős játék :)
Hullamosó | 2007.07.10. 18:15:48Boldog karácsonyt!!!!!! XD

Egy kis F1 történelem.
NSB | 2007.07.24. 12:48:59A régiek valóban bátrak voltak, de a mostani F1-es autókhoz már nem kell bátorság, csak sok sok pénz.

Egy érdekes reklám... csattanós befejezéssel. :)
peet | 2007.07.10. 21:01:42Ez jó volt!!!
Egyébként testépítéshez egészen jó genetikája van.
Adnék neki sok-sok növekedési hormont, meg iszonyat mennyiségű szteroidot és amikor már teljesen megőrült, ráuszítanám az ellenségeimre.









