
"Egy pillanat, amely alatt észre sem veszed, mi történik körülötted!"
Purple | 2008.04.19. 12:10:54szivesen :)
Robert Capa (eredeti nevén Friedmann Endre Ernő)
A leghíresebb haditudósító fényképész, és egyben a valaha volt legvitatottabb felvétel elkészítője.kotta | 2009.02.18. 11:18:34http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20090218-pierce-brosnan-filmesiti-meg-robert-capa-eletet.html
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oposszum. Ha kedve tartja szívesen szurkol valamilyen meccsen is. :) Ő pedig nem egy bébi raptor. :D (és szerencséje, hogy cicákkal is jó kapcsolatot ápol :D - bungle)
Nem kell négy kéz két gitárhoz, ha van egy lábad...
koocos | 2008.04.28. 18:45:57Ehhez nincs, de ha félmillió elég...
Hát akkor büntessünk ma egy francia számmal, aminek inkább a klippje büntet, a zene még egész elviselhető... remélem ez fog járni minden kedves kis Izélő fejében!csicsilla | 2008.04.18. 08:13:55ugye? engem is a fejek fogtak meg elsöre...mint valami dinogyik olyan a sràc...a zenèhez annyit hogy volt ott rosszabb is de azt màr nem mertem beküldeni...:$

Mennyivel egyszerűbb a benzinkúton tankolni. :P Bár... ;D
Laci | 2008.04.20. 00:00:32Már pedig muszáj lesz még egyszer próbálkoznia, s erre van kb. 2-3 perce, ha ezalatt az idő alatt sem sikerül, akkor csobban. Bye-bye 5-10 millió dollár + pilóta.

Volkswagen GX3 Concept - egy kicsit szerintem a KTM X-Bow-ra hajaz, de ez is érdekes egy koncepció.
Re-Peet | 2008.04.18. 09:45:36Deeehogyisnem.. ha máshogy nem, megoldod így:
http://www.youtube.com/watch?v=1SPd9wTPV4g&feature=related
:DDD

12 Rupertcauns - egy banner méretű kijitós játék, amit állítólag csak az emberek 2%-a tud megoldani!
leep | 2008.05.05. 17:27:58hogy,hogy egyszerre??

Egy igazi agytröszt bemutatja, hogyan NE nézzük meg, mennyi üzemanyag van a tartálykocsiban.
Árnyangyal | 2008.04.17. 20:24:07Én ilyen helyen dolgozok, nálunk töltik meg az ilyen tartálykocsikat. Felfestve a robbanási határzóna, azon belül tilos telefonálni, és mindenféle tűzveszélyes tevékenységet végezni. Még az is szabályozva van milyen cipőt illetve ruházatot viselhetsz, az alsóneműt is beleértve.
Nem tudom mit keresett ott bent a tartálykocsi, biztos nem tankolt, mert ahoz túl elől állt meg. Viszont nekem gyanús a földön fekvő cső meg a vödör, sztem lefejtés után ürességi vizsgálatot csináhattak, és a maradékot le akarták engedni, bár nem biztos.
Viszont jól látszik, hogy a dómfedelek (tartályfedelek) nyitva vannak, mikor beáll.
Viszont az előttem is rejtély, bár nagyon sokszor megnéztem a filmet, hogy mitől robbant be. A kutas tényleg kivett valamit a zsebéből, amit átvett a másik kezébe, de ha megfigyelitek már a robbanás előtt hátráll, sztem beleejtette azt a (feltehetőleg fém) tárgyat. Az üres tartályban ha acélból van képződhetett szikra, és benzingőz biztosan volt benne.
Mert mint tudjuk, ha benzinről van sosincs üres tartály.
Folytatjuk étvágygerjesztő finomságok rovatunkat. ;)
Csokibevonatú hangyák, skorpió vodka, kroki curry, gyíkbor és egyéb nyalánkságok...
Jó rendelést, jó étvágyat!Belkar | 2008.04.18. 16:08:25a múltkoriakról még el lehetett képzelni hogy agyon E -anyagozott gumicukrok de ezekről? ezek tényleg igaziak :S









