
Szavazz te is, hogy melyik a legszebb magyar szó!
Imádom mikor egy normális kezdeményezésre rákapnak, a tuskó parasztok. :S (Ha nem értenétek miért írtam ezt, akkor nézzétek meg a szavazás jelenlegi állását vagy ezt a hírt!)palacsinta | 2009.09.05. 15:47:50a cigánybűnözést miért törölték ki? pedig már volt az 5. is
Nézd meg a macska arcát. Mit veszel észre?
Igeen. Szemöldök. =))stero | 2009.08.31. 22:20:59legédesebb állatok a kismacskák :D

Az a kis huncut szögletzászló... de legalább az utolsó kettő meg volt neki. :D
Nusihusi | 2009.08.31. 23:07:37XD Kiderülne, hogy 1 pasi tartja alul a zászlót:P

Egy egyáltalán nem haszontalan, tehát hasznos robot Japánból. :)
Valerius | 2009.08.31. 10:22:46Jó, hát Bell sem rögtön a mobilt hajította oda a népnek. Nyilván ehhez is kell idő, amíg tökélyre lehet fejleszteni, sikerül megoldani az olcsó előállítást és tömeggyártásba lehet kezdeni, stb.

Tomatina Festival 2009 - paradicsomhajigálás jól.
A hagyomány 2002 óta hivatalosan szerepel a spanyol nemzeti örökség listáján, a szokás 1945-ig nyúlik vissza. Akkor állítólag két helybeli egy mulatozáson összeveszve paradicsomot kezdett egymáshoz hajigálni. A városlakók azóta minden augusztus utolsó szerdáján óriási önfeledt paradicsomhajigálást rendeznek.bungle | 2010.08.31. 00:51:35cancer1 küldte:
Tomatina Tomato Fight 2010
URL: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/08/tomatina-tomato-fight-2010.html

- Taxxxiiii!
- Nem látja, hogy tele vagyok?
- Nem baj, elvinne... a sarokig?destiny13 | 2009.08.29. 23:32:59Aztán három társaddal együtt "Sün"-t kiabálva körbevennéd és megkefélnétek.

...és ő az, akit nem lehet kizökkenteni. :)
Athelas | 2009.08.30. 18:24:28Wazz ekkora parasztokat! Nem tisztelnek senkit és semmit... Poénnak poén, de nem hagyják az embert dolgozni... Na jó nem idegesítem magam tovább rajta. Én tuti beszóltam volna nekik de minimum az adást kilőttem volna, hogy a tapló parasztok azért se "legyenek benne a tv-ben"!

A robogós, aki szószerint áthágta a rávonatkozó korlátozást.
Jokker | 2009.08.30. 17:42:44Hát igen, a vezetés károsan hat az alkoholfogyasztásra

Lázadó papucs, nem akar együttműködni.
Nusihusi | 2009.08.28. 00:09:11Lol:) Az volt a legviccesebb, amikor simán beleléphetett volna és elrúgtaXD
A játék lezárult, a nyertest e-mailben értesítettük!
Köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok, legközelebb is lesz hasonló játék.
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint a képre kattintani és elküldeni 3 magyar fellépő nevét a jatek@ha.hu címre.
A játék szerda (08.26) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!COLOS25 | 2009.08.26. 09:20:44ááá mért nem nyertem?? vagy csak nem kaptam még e-mailt?..... soha nem nyerek..:(
nem baj attól ott leszek..xD









