
The ChubbChubbs
A sci-fi világ apraja-nagyja egy rövid filmen! Természetesen Pixar módra! Garantált röhögőgörcs!!babapiskóta | 2007.07.24. 09:50:46http://www.youtube.com/watch?v=pKn8UwaIv3o
Volt hajdan egy poszt, ami arról szólt, ha lehetne egy kérdésed Istenhez, mi lenne az?
Hát nesztek, itt online csetelhettek vele! :)xontflong | 2007.11.06. 22:02:52Looool!

Itt a cica, hol a cica... ;)
(jó az egyik komment a videó alatt: " i know what to do! throw a stick at it!")bandee1219 | 2008.01.10. 15:49:41A vadállatosakat még megértem, ott az ember van rossz helyen, esetleg hergeli is a jelenlétével(oroszlán, elefánt, tigris) ,és a direkt cukkolt bikát is meg lahat érteni, de mekkora köcsög már a jávoszarvas az elsőben? A gepárd meg lehet a menstruáció miatt támadott, de a ló.... XD, az nem valós sztem. A bálnás viszont elég kemény. :-O Basszus!!!

Egy jópofa "trükk" és a magyarázata...

Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
Seraf | 2007.07.19. 10:24:56Hmm Hmm, nem is rossz xD

Most épp az egykerekezés "mesterei" szórakoztatnak a japán TV show-ban... :D
kobuto | 2007.07.19. 11:10:04Szerintem mindegyik ugyanaz a csávó volt, és a műsorvezető meg nem nő. Amúgy tényleg betörhetett. :D

Mennyei Béke
Képzeld el, hogy túlélsz egy mészárlást a helyi kínaiban, aztán elkezdenek hívogatni a hullák.LittleDeejay | 2007.07.19. 17:25:53Expazi: Nem kell ebből ennyit kihozni... Valakinek tetszik valakinek nem. Valakinek a szőke jön be, valakinek a barba... Valakinek a Transformers valakinek a Keresztapa...

Salim Sdiri-nek nem hozott szerencsét a péntek 13, ugyanis egy eltévedt gerely landolt a hátában.
babapiskóta | 2007.07.17. 22:03:47jó a zenéje

Ebéd egy londoni metró járaton. :)
Kíváncsi vagyok, hogy egy pesti vonalon mit tennének a járaton utazók. :Srneee | 2008.01.24. 11:24:29hogy mi lenne pesten?! a cigányok egy pár másodperc alatt nemhogy a kaját, az egész étkészletet asztalostól mindenestől eltakarítanák...nem volna gond a mosogatással, asztal összecsukással...

Egy kép, és amit ki lehetett hozni belőle :)
Máln@ | 2008.01.01. 18:05:02hát a 2 tornyos,és a sokrepcsis nyert nálam :)..annyira jóksztem........x)









