
Bázisugrás ernyő nélkül :)

Nyomogassátok az r betűt a klaviatúrán a film közben! :)
Tomi Demo | 2014.11.05. 11:13:04Nagyon kreatív. Bár elég bunkó módon parkol a 2 civic-el a fickó... :)

Szerintetek jó ötlet szörfözni egy bálna holttestén, amiből éppen cápák lakmároznak?
eospower | 2014.11.09. 19:20:39Á csak egy Dunwalli halász aki a kívűlálló rúnái egyikét szeretné megszerezni belőle.

Michael Jackson - Thriller húszféleképp egy „tökös” csávótól ;)
Szancso | 2014.12.04. 21:16:56Igazad lehet, azok nem ilyen szőrösek. ;)

Régen ehhez elég volt egy 5 literes befőttesüveg, de haladni kell a korral! ;)
Szancso | 2014.11.05. 18:53:56A női agy még felderítetlen terület...;)

Nyártól lehet tilos a vasárnapi nyitva tartás
Várhatóan jövő nyártól kell majd vasárnap zárva tartaniuk a hipermarketeknek és a plázáknak - ezt a KDNP alelnöke nyilatkozta az RTL Híradónak. Rétvári Bence szerint a bolti dolgozóknak minden egyes vasárnapra szükségük van, mert csak akkor lehet együtt a családjuk. Azt viszont nem tudta megmondani, mi lesz például a karácsony előtti aranyvasárnap sorsa.
Nektek mi a véleményetek, legyenek vagy ne legyenek zárva vasárnaponként a hipermarketek és plázák?bungle | 2014.12.01. 18:19:55Már a Fidesz is támogatja a vasárnapi zárva tartást
http://hvg.hu/itthon/20141201_Rogan
Megtapsolhatják magukat, akik azt mondták, hogy ebből úgyse lesz semmi, csak bulvárhír, stb. :D

Jól megette a trükköket :D

Elég erős zenemű - sokan „meghatódtak” a zenészek közül ;)

Nektek nem lassú, míg a komment felkerül az Izére (miután megnyomtátok az Elküld gombot)? Vagy pl. a belépés?
Lécci próbáljátok ki, írjátok meg, új szerveren van az oldal. Köszi!Szancso | 2014.11.06. 17:54:0317:52:32
17:52:32
FF

590 km/h-val a suliba? Mennyi gyerek örülne ennek! ;)
Szancso | 2014.11.04. 17:51:31Hát nem is a gyorsaságukra. :D










Amúgy meg ezért mondják buta liba: már az elején a fejére esik - így később eszébe se jut, hogy a csőrében is lehozhatná szerencsétlen pipét...