
Hogyan is takarítsunk el egy bálnát? :)
És egy jó ok, miért ne parkoljunk partravetett bálna közelébe! :Pnkmedve | 2008.05.21. 00:28:18ahhha, az úgy a szép nem?:P
Naga Jolokia, az indiai paprika, mely a világ legerősebbje, 850 ezer Scoville-egységgel (SHO).
AVIREX | 2008.12.28. 19:34:00ezek a paprika,már a kutyapöcs is szerintem nagy mennyiségben elveszik az ételek igazi valódi ízét,szal húsleveshez mértékkel oké,de ha valami már erős,az már inkább negatív élmény (számomra).

Álmában szambázik egy picit...
Schabee | 2008.05.09. 14:36:40aranyos

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Monodon monoceros vagy ismertebb nevén a narvál, ami az emlősök osztályában a cetek rendjéhez, ezen belül a narválfélék vagy fehérdelfinfélék családjához tartozó Monodon két faja közül az egyik (a másik a beluga).
A faj érdekessége hogy a hímek agyara 2-3 méter hosszúra is megnőhet, és még senki nem tudja, hogy mire való igazán...szabina666 | 2010.01.07. 18:40:00Találtam egy oldalt a cetekről.Nem rossz:): a lényeg benn van
http://www.cetek.freeweb.hu/

Mai tudományos rovatunkban az ecet gránát elkészítését mutatjuk be. :)
És ha már robbanás, akkor legyen egy nagy is.Schabee | 2008.05.09. 14:28:14hubazdmeg a vagonos igen dúrva... annál mit használtak? mit a papírt úgy ránja össze valami, pedig azért az a vegon elég dúrva keménységü acélból van, vagy az műanyag???

Találtam egy új fogyókúrás módszert. ;) Tápláld kívülről a gyomrodat! :P
Schabee | 2008.05.09. 14:23:46huhhh ez erős volt... időre van szükségem h feldolgozzam...

Tudom, múltkor már bemutattuk az új Ford Lifesavert, de most itt az egész fogócska, több képpel. :)
bungle | 2014.07.11. 16:08:10"Hééé, van hátul még egy kis szabad hely?" :D
Brutális macskatámadás. Nem is hinnéd mire képes egy ilyen halálos fenevad! CSAK erős idegzetűeknek!
(húú de jó, már majdnem elmaradt a mai cicás poszt - bungle ;))bungle | 2013.07.30. 13:47:54Nem várt csattanó a végén. ;)

A társkeresés egy új formája
Schabee | 2008.05.09. 13:29:00de ha szendvics ember lenne akkor több nő ragadhatna rá XD

Variációk egy témára!
(nekem a C64-es verzió jött be, de a death metalos sem rossz! ;))monki | 2011.01.29. 15:39:49betegség:D:D









